Új hozzászólás Aktív témák

  • ent

    őstag

    válasz Sirandrish #8616 üzenetére

    Mondok ennél sokkal durvábban is!!!!
    Magyarországon te és még sok más balga (köztük én is) kifizeti a zseniálisan magasan tartott áron megrendelt internetes és telefonos alapilletményt. Én esetemben 10k (invitel, konfor 2in1, 8Mbit) összeget. Franciaországban illetve még pár EU-s országban alanyi jogon jár internetes használat. Mit jelent? Megszületik a kis Napóleon és internetezhet ingyé. És miért van ez így? Mert én és ti mind kifizetjük helyettük azt az összeget, amit ha mindenki fizetne az EU-ban vagy az USA-ba, akkor ugyanez csak töredéke lenne ami most mindenkire nézve!!!

    Mit is jelent ez: Magyarország és a többi suttyó ország mind csak egy gyarmat az ő szemükben! És nem csak ezen a téren van ez így!

    Na erre varjál gombot! Szívunk mint a torkosborz, a nagy magyar, akinek a himnusza is mire épül? a hitre, a szomorúságra és imára... Szégyene vagyunk az emberiségnek: Imádkozzunk hogy jobb legyen...looool
    Nézd meg mondjuk USA vagy más világvezető himnuszt, tele van boldogsággal, szinte hallatára azonnal ugrasz, hogy menj dolgozz, vagy menj és csinálj vmit a közösségért. Amíg ebben élünk se a fizetésed, se az állandóan fizetett szolgáltatásaid nem lesznek megfelelőek.

    Ebből következik, hogy ott ahol ezek már rég adottak, ott az emberek hozzáállása is más mint itthon. Külföldi szervereken pl FR,UK,SWE egy csítelő pelyhedzős pöcsű kisfiút se látok magyar szervereken meg akinek legalább 2:1 az aránya, az tuti csítel. Ilyen a magyar, ezt tették belőle, ott csal, lop, hazudik ahol tud, megmaradása céljából.
    Dehát ez van, ezt kell megszop*i. Megyek is megnézem ezt a war szervert! pá

    Ui.: bocsi a kiroanásomért, mióta úgy érzem, hogy az invitel hülyének néz (nézzetek csa be az inviteles fórumba), azóta negatívan látom a világot :DDD
    Azért tettem ilyen arcocskt mert röhej egyben: kikeltem magamból azért mert 31 évesen nemtok a kedvenc játékommal rendesen játszani, ez mekkora lol? :C

    WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Új hozzászólás Aktív témák