Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsolo2225

    tag

    Hy!
    Miután egyre több szerveren kaptam permanent banos üzenetet, úgy döntöttem, hogy serialt cserélek. Meg is történt, következésképp Lv1-re lettem visszaminősítve, ám nem ez a fő probléma, hanem, hogy új problémaként bizonyos szervereken szó nélkül tudok órákig játszani, máshol viszont pálya betöltése, vagy pár percnyi játék után egy üres kék képernyőt kapok. :W
    Memtest86 pass 1-ig lefuttatva, memóriák mindenféle sorrendben és párosításban leellenőrizve, CoD újrarakva, Win újrarakva, innen 55-ös profil kipróbálva, grafikus beállítások változtatva, de a hiba továbbra is fenn áll. Singleben tökéletesen fut, 1.0-ával tökéletesen tudok multizni, legalábbis azon a 2 szerveren jó volt amin próbáltam, de 1.4-el a fenti baj van.
    A gépben hardveresen semmilyen változás nem történt, nincs túlmelegedés, más program hibátlan, csupán a serialt cseréltem, azóta rossz.
    Találkozott már valaki olyan problémával, hogy bizonyos szervertől függ, hogy kékhalálom lesz-e vagy nem, vagy van valakinek tanácsa, hogy mit próbáljak még ki? :F
    Előre is köszönöm a segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák