Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz kopf #4961 üzenetére

    nah jó de ha már ilyeneket mondanak hogy elrontod más szórakozását akkor gondolom nem 3/5ös statokkal futkározol..és ha ilyen 20/3as meg hasonlók akkor gondolom te is látod hogy nem egy súlycsoport a téma...nem baszogatásból mondom de ha ellenem is jön valaki akit pl 30bol 2szer ha lelövök vagyis le tudok lőni akkor persze nem csiterezem le de nekem is elmegy a kedvem az egész gametől...

    És szerintem ha ti is játszanátok PUBon egy olyan "összeverődött" csapat ellen amiből mindenkit letudtok lőni de van egy olyan aki 25/2es stattal feszit plussz 1 a 4hez meccseket hoz le 5bol 4szer akkor szerintem te se vidáman fogod folytatni...

    Nekem tök8 én szeretem az erős elleneket de amikor megmozdulni se tudok akkor az engem is irritál..és szerintem mindenkit, akárhogy tőle lehetne tanulni...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák