Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz Land #5510 üzenetére

    Ww2 bétában toltam kicsit, de nem fogott meg, igazából ez se annyira, nem rossz, de nem is jó.
    Mondjuk nekem ezzel a darálással van a problémám, meg hogy nincs pálya választási lehetőség, de ezen kívűl nem rossz.
    Annó az MW1 megért volna 20000 Ft-ot, ez már nem.
    Tényleg nézz valahol valami olcsóbbat. :R

  • soo277

    őstag

    válasz Land #5510 üzenetére

    Nekem konkrétan nem jön be,nekem túl gyors már,semmi taktika stb..csak darálj 1000el,3-4 mapot váltogat egyfolytában,nem is sorolom,jó ez az én véleményem

    BT: wersoo#21211

  • shotika

    őstag

    válasz Land #5510 üzenetére

    Naja, az elején még mókás volt csinálgatni a challengeket, csak épp szép lassan kiölte az egész játékot. Az évenkénti megjelenés, és az, hogy mindig "behazudták" hogy mekkora új dolgok vannak, teljesen megölte a címet. Hibás a kiadó, amiért ezt a modellt erőltette (mint vállalkozás, megértem, de attól még elítélem), és hibásak a játékosok is, amiért nem jeleztek a pénztárcájukkal. Hiányzik a dedikált szerver, hiányzik a társaság, a fesztelenség, de még a versengés is, sokkal személytelenebbnek érzem az új részeket, még annak ellenére is, hogy mindenféle cuccal egyedivé tehetjük magunkat.
    Nem várom el a CoDtól, hogy újra ilyen legyen, vagyis inkább, nem fogom számonkérni rajta, olyan amilyen - de a részemről már az is intő jel, hogy már Battlepasst se vásárolok. Korrekt dolog a részükről, hogy végre ingyen vannak az új pályák, de azért nem felejtem el, hogy előtte 10 évig ezzel szopatták a játékosokat. Egy fecske nem csinál nyarat, jónak tűnik az irány, vagy legalábbis az, hogy felfedezték, hogy mik azok amik nem működnek és változtatni kellett, de nem az új Modern Warfare lesz az, ami visszadja azt amitől egy multiplayer játék játék tud lenni.
    Csinálhatunk csapatokat, felvehetjük egymást battleneten stb, de én bevallom, egy idő után fárasztó összeszedegetni az embereket hogy menjünk egy jó meccset végre. Ha versenyszerű, az más, most csak a public részét mondom.
    Szerintem az itt problémázók többségében is felmerülnek ezek a gondolatok.
    Ez a játék nem ad semmilyen felületet arra, hogy a játékosok saját rendszert alakítsanak ki, társuljanak, és legyen egy állandó hely ahova járnak. A való világ is kitermeli ezeket a helyeket, anno így indult ez a játékoknál is, tökéletesen jó volt a dedikált szeró rendszere (nyílván voltak problémák, idióta adminok stb, ez ezzel jár), azt kellett volna tovább vinni, és nem ráerőltetni egy teljesen újat.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák