Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Nagy.Úr #5387 üzenetére

    Áhh dehogy! :DDD
    [linkhttps://www.reddit.com/r/BattlefieldV/top/?t=week]

    Cod2 warozások, óta nem játszottam ezzel a szériával szval kíváncsi vagyok! :B

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

  • weri

    senior tag

    válasz Nagy.Úr #5387 üzenetére

    De még mindig jobb mint itt hogy smg sokszor pontosabb mint az AR és így rombolja a játékot. A 6v6-ot meg elhagyhatnák már szerintem TDM, DOM, KC modokban igazán. Olyan empty server hangulat van így....
    Ráadásul ezért van többnyire kemp is mert sok player fél kimenni "keresgélni" az enemy-t, mert az van sokszor tényleg hogy a nagyobb pályákon nem találunk senkit.
    Biztos sokan jártatok már úgy hogy 6v6-os meccsen az idő járt le nem pedig a pont lett meg.

    - Jó lenne még mindig ha választható pályás lobby lenne.
    - Lehetne igazán egy KS és Perk nélküli mod, kompetitiv S&D-al spékelve (6v6/5v5/4v4/3v3).
    - SMG-et oda nerfelni ahova valók, közel harcra...
    - Sniper ne 1 hiteljen lábra meg kézre is....
    - Visibility-n sokat kell javítani mert szörnyű még mindig szerintem....
    Vagy legalább ezek a balance-ok kompetitiv modokra legyenek optimalizálva még az is jobb lenne, és az arcade modok meg legyenek olyanok amilyenek...
    Szerintem nem vagyok egyedül akiken ezek hiányoznak.

    /off
    Látom értelmét hogy miért módosították a fegyvereket de ezen még fognak változtatni az 100. Mert pl. most már 3 helyett 4 hitesek a playerek pl Ghrewer 43-al. Ahol egyértelműen érezni lehet ezt a TTK változtatást az a range. Szerintem ennek az volt az oka hogy arra kényszerítség a playereket hogy mozogjanak, mert most így számomra élvezhetőbb lett a játék hogy nem kempelnek a supportok. Csak a hátránya is meg van. Nagyon nagy előnyre kapott így a Sniper mert azok a fegyverek nem lettek változtatva. Bár nem biztos hogy ez hátrány.
    Ezen kívül szerintem sokkal jobb a játék mechanikája a BF-nek mint a codnak. Biztos hogy itt is csúszik a hit reg, de ennek ellenére mindig meg kapom az adott cuffanást amit kapok valakitől, ellenben COD-ba csak annyit észlelünk sokszor hogy 1 hit és dead.
    A másik, nagyobbnak érződik cod-ban a pálya a kis player szám miatt mint a BF5-be. Pedig eddig mindig az utóbbi volt ebben az élen....

    Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

Új hozzászólás Aktív témák