Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz DonMedve #15433 üzenetére

    A playerek segítették egymást anno, most meg megy a toxic duma, meg, hogy töröld a játékot, meg ilyenek!

    Azért már cod1-ben is voltak ilyen hülyék, így ez nem új, max kevesebb gyökérrel került össze az ember, mert főleg magyar szerverekre járt az eleve szar net kapcsolat miatt is.

  • malystryx

    senior tag

    válasz DonMedve #15433 üzenetére

    Teljesen egyetértek a régi vonalas elméletedről, én a CoD ötödik részével, a World at War-al játszottam. Illetve azt vettem meg elsőként és utolsóként a jelen rész előtt. Mondanom se kell, hogy a II. vh lenyűgöz, a sima Cod2 nekem kimaradt akkor. A lényeg hogy nagyon tetszett és ment is a játék elég jól, de egy idő után meguntam az egész katyvaszt, zavart hogy HC-ban kipermetezik a tárat azt majd lesz valami, halnak az emberek. Némi keresgélés után hála az égnek megtaláltam az iBG "bolt action only" szerverét, ahol csak a 4 nemzet tolózáras fegyóival (Springfield, Arisaka, Mosin Nagant és Kar98k) távcső nélkül, sima iron sight-al lehetett lőni, és emellett csak kést lehetett használni, semmi mást! Eleinte rá kellett jönnöm, ide még kevés vagyok, hogy alig 1-2 killel zártam a meccseket. Felnéztem ezekre a játékosokra, hogy mekkora összpontosítás kell és ügyesség akár 6-7 streak-hez is. 1-2 hónap alatt azonban jöttek a jobb eredmények, aztán 3 hónap múlva én is fenéken billentettem néha a legjobbakat is, bár pályákhoz is sok köze volt, valamelyiken egyszerűen nem tudtam hibázni. A lényeg hogy tényleg nem volt semmi MM meg ilyesmi, bekerültem a mélyvízbe, szívtam eleget mire megtanultam lőni, ehhez képest ami ebben a játékban van, inkább hagyjuk, de azért úgy érzem, a csalók ellenére nekem azóta ez az első CoD ami bejön, és szeretek vele játszani.

    Nem mellékesen itt megjegyezném, hogy a CoD: WaW tiszteletére és a nosztalgiáéra a Kar98k a kedvenc fegyóm és az volt az első ami bearanyozódott, esetleg az AK még kap és az MP7. Nagyon nem akarok rápörögni meg görcsölni a többin, játszom amikor csak tudom, mert szeretem, és nagyon tetszik ez az irány hogy minden fegyver máshogy rúg vissza, és szinte minden attachment-nek van valami negatív hatása. Én még kitartok az biztos, a csalók meg v*rjék ki erre ha akarják, legyenek ők a jobbak. Ma azonban történ egy érdekes eset, bánom hogy nem vettem fel. Shoothouse, a pálya kezdő része, ahol jobbra egy betonfal van csak úgy egyedül. Mi teljesen a másik oldalon voltunk, a faház mellett (vagy mi az), én mountoltam a fegyómat mert aranyozni akarom, a társam meg mellettem 2 méterre a földön feküdt. A csávó szemben jött ugye a túlfelén, és csak annyit láttunk, hogy már a levegőből érkezik, (gondolom beugrott valahogy), és a röppályája legtetején olyan messziről mindkettőnket fejessel kiszedett, reagálni sem volt időm. Mire leért a földre halottak voltunk. Sokat gyakoroltam, de inkább hagyjuk. Na az ilyenre ugrok, de nagyon. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák