Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz lowzor #10179 üzenetére

    Pedig érdemes már kezdéskor az alsó szintre menni,vagy a csövön,vagy emitt a négyszögletes izén,mert az első killed már meg is lesz,mert az ellenből is legalább egy oda indul :DDD Utána persze már egy kulcshely a tiétek is.Fentre én fel szoktam menni,mondjuk jobbára a Best of the Best 10 killjei szokattak rá,persze mindig jól jön egy bezsebelt cruise missile és wheelson,azzal meg is lehet fordítani a csatát.Ha fent nem randalírozik az ember,guggol,nem mutatja magát,és nem utazik feltétlen a konténer mögött spawnolókra rögtön,nincs is háborgatás.Meg csinálgattam a JOKR-el a killes feladatokat is,meglepő módon lefelé sokkal több helyre enged lőni,mint felfelé,távolságra hivatkozva,ez bugos.Sniperre is jó,mert aki spawnol,az áll,ugye 1 helyben,aki épp pontot,HQ-t visz,az is ellőhető,csak mértékkel.Mondjuk én is akkor megyek,ha túl jó,vagy túl nehéz a kör,szorosabb meccseken persze objektíva,meg az elején is.De aztán van képem önzőnek lenni,ha már látszik,mi lesz.Mostanában már úgyis valami fegyót húzok,stb,azokat csinálgatom inkább,ha nincs olyan helyzet.Ígyis mondjuk most az Uzival már elkezdtem a rusholást is,az is jó móka,meg a sniperek a foghíjasak.Platinám még nincs :( Pedig sok arany van.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák