Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz gjung44 #4663 üzenetére

    Hm, szerintem nem vagy hátrányban. Pontosabban, minden viszonyítás kérdése. Hiszen, ha abból indulunk ki, hogy te magasabb képfrissítésnél játszol jobban, ez kiegyenlíti, a helyzeteket is úgy alakítod ki, hogy ha lehet, ne kerülj olyan szituba, hogy messzire kelljen lőnöd.
    Én anno egy már évek óta elavult géppel feküdtem neki a CoD4-nek, és 640*480-as felbontással kellett szembeszállnom a többiekkel :D Ha túl sokan voltak, beszaggatott a játék, ezért taktikát kellett kialakítanom, hogy ezt minimalizáljam. Ha túl nagy teret láttam be, akkor is.
    Utána ugyan erősebb gépem lett, de ezt a fajta megoldás keresési mechanizmust átvittem más szitukra is

    Szóval én azt tudom hozzátenni az alább felmerült témához, hogy egy új játékos előbb ismerje ki a játékot, aztán érdemes a beállításokra ugrani, közben sokkal jobban/gyorsabban lehet fejlődni, mert olyan szituációkra is fel lehet készülni, amikre egy csodabeállítás mellett az ember nem is gondolna. :)

    ui: én a mai napig nem használok pl gamer egeret, világ életemben az 1000-2000 ft-os kategóriában maradtam, mert ott egyszerű kialakítású egerek voltak, a lényeg az volt, hogy hogy áll a kezemben. Egy 1500 ft-os Hamával lőttem meg egy fél órás TDM meccsen CoD4-ben az 500 feletti killt is.
    Ezt csak úgy érdekességképp szántam :)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák