Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz IntelKiller7 #285 üzenetére

    720p a videó csak sajnos, így nem adja át megfelően a grafikát, de amúgy igen, sajnos meglehetősen csúnya a játék Blackout módban, míg multiban azért jóval szebb lesz. Hiába, 100 player (jelenleg csak 89 ugye) egy óriási pályán, plusz a 60 fps mint kitűzött cél, csak utóbbi esetén még aggasztóbb az, hogy nagyon gyakran beesik a framerate, és nem is kicsit, ami már azért egy CoD játék esetében zavaró. Plusz, tudtommal a játék dinamikus felbontást használ, és érezhetően alacsonyabb a felbontás mint 1080p. (Base PS4.)

    A kérdés az hogy a full release -re ezzel tudnak valami kezdeni, vagy sem, de inkább utóbbira tippelek. Pro -n talán ez valamivel korrektebb lesz, és most jön képbe az, hogy az alapgépesek nem szenvednek majd hátrányt - dehogynem, mert amíg a Pro erőből megnyomja a framerate -t, de alapgépen lesz ez a 45-55 fps -es szenvedés, ami befolyásolja a teljesítményedet is játékban.

    (#286) SwitcX

    A Battle Royale az ilyen, nem csak Blackout -ban, hanem általában. A multiplayer pörgős meccseivel szemben itt a cél az hogy 100 -ból te legyél az utolsó talpon, és ahogy láthatod is a videómban, ha csak eszetlenül berambózol valahová, akkor könnyen otthagyod a fogad. Az első pár percben nagyon gyorsan megfeleződik a még játékban lévő player.

    Kinézel magadnak egy jó helyet, összeszeded a fegyvereidet és egyéb item -eket, és szépen végigtaktikázod az utadat a végig. Lapulsz, bújsz, figyelsz a léptekre - a sok hülye jó eséllyel elvégzi helyetted a piszkos munkát, és kinyírják egymást, neked lehet hogy csak az utolsó talpon állóval kell majd foglalkoznod. Hivatkozok megint a videóm végére, jött a kör, én megbújtam a szikla mögött, a két enemy player meg szépen elszórakozott egymással. Ugyan az egyik észrevett, és rám is lőtt (eltévesztette) de ott volt neki a másik, aki nem hagyta pihenni, szépen ki is nyírta, majd a srác belerohant a végzetébe, avagy belém. És win. :D

    Amúgy ha nagyon megy, én is egy jó másfél órát, ha tudok előtte ülni egyhuzamban, mert utána megunom egy időre - jó lesz ez a Blackout mód egy kis fun -ra, de még mindig a kompetitív multi, ami lázba hoz. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák