Új hozzászólás Aktív témák

  • hmb

    aktív tag

    válasz cashback #5119 üzenetére

    mint az első hsz-ben irtam csak a single érdekelt belőle ezért a multiról nem nyilatkozom,a codokból mindig csak a single érdekelt, és mára sajnos az kaki,hogy akkor példáknál maradva,ha tudod hogy nem jó neked fiúkkal az ágyban csakazért is kipróbálod?Biztos sok embernek bejön a multija, én már a cod2-él is öreg voltam ehez a stilushoz.Mész és az nyer akinek jobb a reflexe,menőbb csalása van a cucchoz,a bf3 is nagy csalódás másolják sajna a codot,mindenféle unlock baromi nagy pályák de zsebkendőnyi helyeken a zászlók...elbaszták.Ahogy nézem mostanában nem lesz értelmes játék,egyre laposabb a szinvonal .Tudom azzal fogtok jönni hogy nem lehet rossz ha ennyi embernek tetszik, nos egyetek tehénszart annyi légy nem tévedhet!Jó belátom én vagyok a kisebbség, akinek a jazz az jó zene,az autó csak egy közlekedési eszköz,akinek a könyv az nem ponyva stb.Attól hogy sokakoknak tetszik az csak azt bizonyitja hogy pénzügyileg ezt érdemes kiszolgálni.Moziban mi az ami sikeres? Ebből melyik az ami film és nemcsak valami filmszerü?Rambó kaszált a kasszánál de attól még filmnek nevezni túlzás.NA ez meg a játékok rambója,ha tetszett a film nemérdemes vitázni:-))))

    a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

Új hozzászólás Aktív témák