Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz lezso6 #19158 üzenetére

    Van már süti hozzá, de azért ki-beléptem.
    Nem volt gond eddig a böngésző bezárás, majd újranyitás, belépve maradtam, csak ugye pár hete tapasztaltam azt, hogy időnként mégis bejelentkezéssel kellett kezdenem -> és ez nem csak PC-re korlátozódott, hanem okostelón és TAB-on is ugyanúgy jelentkezett. De ugye gondolom sütikivételek is szinkronizálódnak, így ott is befolyással lehet.

    De a rios rész ezelőtti időszakban nem volt kivételek között, mégsem voltam kiléptetgetve, csak pár hete. Először azt hittem fejlesztések mennek a háttérben ami miatt tapasztalom a kiléptetéseket, de ugye ez nem múlt el, így inkább rákérdeztem hátha fícsör és nem bug ez :DDD

    Ha tapasztalom még ugyanezt, jövök és jelzem :B közben figyelem, hogy EDGE alatt is előfordul-e ugyanez...hmmm most ránéztem és EDGE alatt már nem vagyok bejelentkezve :F 11 óra körül léptem be EDGE-ben, nincs 15 óra és már ki vagyok ott léptetve (sütik törlése nincs rajta bekapcsolva, minden süti engedélyezve van, de nem ismerem az EDGE lelkivilágát, ritkán használom és nem állítottam rajta semmit). Mondjuk volt közben egy Win frissítés és gép újraindítás, de Vivaldiban meg nem lettem kiléptetve közben

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák