Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz sutszi #99441 üzenetére

    Azt mondtam, hogy a rendszer nem ad lehetőséget egy téma ignorálására, csak személyekére. Jelen esetbe a szívszerelmek mellett ugranak a szakmai hozzászólások, hirdetések, érdeklődések, egyebek is, amiket Szili ír. Ha a sirámokra reagáló kommentelőket is tiltom, ez rájuk is vonatkozik. Ezért nincs tiltva Szili, vagy a téma.
    Szili hülyeséget hülyeségre halmoz, az ő korában én is ezt tettem. Vannak olyan hibák, amiket az ember kénytelen elkövetni, hogy okuljon belőle. Elkövetni már elkövette, okulnia még nem sikerült. Lehet, lesz vagy öt év is, mire észbe kap.

    _Saint: fentebb már leírtam kétszer is. Ahogy Szili hozzászólásaiból sem tudja kimazsolázni a rendszer, hogy a "szívszerelem" szót tartalmazó hsz-eket kiszanálja, úgy az ilyenekre adott kommentjeidet is tudja kiszedni a többi közül. Ha annyira irritálna Szili, hogy tiltsam, tilthatnék többeket is és akkor most nem lenne Szili monitorja, vagy a te tableted a tulajdonomban.

    DeFranco: jaja, volt, hogy félrenyomtam mobilon, privát helyett rejtettem és csaodálkoztam, hogy foghíjas a topik. :DDD :W

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák