Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz sanya53 #2765 üzenetére

    Erről sokan tanakodtak már külföldi fórumokon is de elvileg nincs sok különbség pl Normal Mayhem 3-4 vs TVHM Mayhem 3-4 közt.

    Elvileg jobb a drop rate de nem ég és föld különbség,inkább csak az extra nehézség meg maga a tudat,hogy az a 'end game' fokozat jelenleg. :)

    Nekem Amara van mint main kari meg most csináltam mostanság egy Mozet de aztán rá kellett jönnöm,hogy a legtöbb 'erősnek' titulált max lvl buildje nekem nem tetszik.
    Az a build ami meg nekem tetszik elég 'meh' jelenleg de még fogok vele kísérletezgetni ha már megcsináltam max szintre a karit.
    Fejlődni viszont poén volt vele mert Mechje az sokat segít.

    Amara elég kényelmes kari szerintem,kék+narancs skill fa végig van rakva meg csak elemental fegyvereket használok és úgy most kb mindenre elég,nekem valszeg ő fog a kedvenc/main karakterem maradni BL 3-ba. 'bár én eleve mindig Sirent játszom tehát ez ilyen preferencia :D '

    Zane-t nem játszottam de amit láttam/olvastam elég durva karit lehet belőle csinálni bizonyos buildekkel meg class mod-al ami az első DLC-be esik elvileg.
    Majd valamikor ha lesz kedvem megint átmenni a sztorin lehet csinálok egyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák