Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz TheProb #8054 üzenetére

    Ha level 60-61 szintű a karaktered akkor feltételezem hogy már UVHM-ben vagy. Nos UVHM-ben megszokott dolog a könnyű elhalálozás. Elég durván el lett balanszolva az a szint ellenfelek általi sebzés tekintetében. Sirenemnek OP 8-as Hoplite van, 7.9 millió a shieldje és még azzal is csuklottam meg OP 0-n. OP 8-on meg pikk pakk lekapják azt a shieldet is, hiába tűnik soknak. Szóval nem kell semmin csodálkozni ha sokszor halsz. Slag használata ajánlott mindenképpen, mert UVHM előtt legtöbbször felesleges és gyenge addig itt kb 3x annyi sebzést kap be az ellenfél az effekt hatására. Ha Zero-val használsz kunai-t akkor az is tehet fel slaget. Igazából ezen a szinten már az a lényeg hogy minél gyorsabban leírtsd az ellenfeleket a HP regenjük miatt is részben. És fedezékből próbálj lövöldözni. Más tippem nem nagyon van :) Sokszor én is szenvedtem itt már.

    [ Szerkesztve ]

  • gbors

    nagyúr

    válasz TheProb #8054 üzenetére

    56os gunzerkerrel ugyanilyen gondjaim vannak, csak miután még mindig az 50-es bee-t vagy a hasonló szintű fast acting pajzsot használom, esetenként szumma egy lövéstől képes kifeküdni szegény salvador... ráadásul a money shotra optimalizált skill builddel kénytelen voltam lemondani a sexual tyrannosaurus meg a come at me bro skillekről is, amik azért kicsit segítettek, ha éppen nem one-shot-killt kaptam.

    ... hát ja. panaszkodtak az emberek, hogy túl könnyű a Borderlands 1... :D

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • vitaro

    senior tag

    válasz TheProb #8054 üzenetére

    UVHM nagy szopás tud lenni, főleg egyedül. Ott az ember kénytelen farmolni magának valami használható felszerelést, különben halálra van ítélve. Zer0-t én is 60-as szint környékén hagytam ott, kínszenvedés volt. Mondjuk nem is érzem annyira azt a karaktert. Ezért felhúztam 72-re save editorral, hogy megnézzem mire képes. Hozzáértő kezekben nagyon halálos tud lenni, de én jobban élvezem a játékot a sirennel meg a mechroval. Próbálj egy Legendary Killer class modot szerezni (tubby-k dobják), az az egyik legjobb neki, valamint egy singularity gránátot (pl. longbow slag, minél alacsonyabb fuse time-mal), hogy a lehető legtöbbször ki tudd használni a B0re-t.

    Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

Új hozzászólás Aktív témák