Új hozzászólás Aktív témák

  • Pepeninho

    őstag

    Mindkettőtöknek ajánlom figyelmébe a szobrok hasznosítását. Én betettem gránátok közé, hogy ha jön az ellen akkor kénytelen legyen magán a taposógránáton állni amikor az robban!

    Marked: Gondolom próbáltad, de hátha.... Én jobb vagy bal oldalról próbálkoznék. sokkolnám a gépágyúkat, közben iszkolnék fel mindenkivel a felső sarokba és onnan szépen behatolnék. Érdemes lehet először 2 hajónyi bennszülöttet felküldeni a légvédelmi rakétához és utána a többieket. Lehet, hogy így megfogahtod...

    tipuka: kicsit jobban szétszórnám a helyedben a dolgokat. Én próbáltam úgy lerakni őket, hogy a lőtávolságok határain éppen csak belül tettem a másik fegyvert, így nem lehet őket egyszerre elintézni, de mégis 2-3 helyről kapja az ellen az áldást. Valamint én tuti kihasználnám azt a gyengeséged, hogy jobb oldalról darálnék. Alig van fegyvered ott, de egy rakás épületed van amikből jócskán megugorna a hajóm energy pointja. Ugyanez a helyzet a hátulról jövetellel. Nagyjából 30-40 pontot lehetne szerezni úgy, hogy alig veszne egységem. Az meg már bőven elég arra, hogy sokkoljam a durca védelmi eszközeid amíg ütöm a HQ-dat. Hasonló felépítésű szomszédokat rabolgattam ezzel a technikával.

    [ Szerkesztve ]

    Ps4, p30 pro

Új hozzászólás Aktív témák