Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Gebriel #6257 üzenetére

    Értem. :) Én nem azért írtam le ezt, hogy faszának nézzetek. :) Sokat nem kellet csinálnom, csak nyomni a pedált. Ahhoz nem kell nagy tudomány, csak felelősségérzet.
    Ezt csakis azért írtam le, hogy az autót jellemezzem, mert nagyon megfogott megint. :B
    Én ezzel nem vághatok fel, mert nem az enyém, csak megosztottam veletek.

    Az biztos, hogy a "Miért vezet mindenki úgy mint egy állat" topicba ezt nem írnám le, mert ott annyi az okos és szent ember, hogy csak na. ;] Egyik se ment még életében se 90 -nél gyorsabban...hahaha... :DDD Ezek az ilyen álszentek, akik itt játsszák magukat, de annyira fostosok, hogy csak záróvonalon tudnak előzni, meg buszsávból betolakodni, azt hogy index vagy stop, nem is ismerik.

    Jah, és igen, ettől a középsőm se lett nagyobb, meg a csajok se buknak rám jobban. :DDD Imádom a sebességet, erről nem tehetek. De vissza tudom magam fogni, és csak akkor megyek, ha tényleg van rá lehetőség.
    A sebességőrület sajnos ezzel jár, betegség... :( Azért gokartozok elég gyakran, hogy addig is kiélhessem magam. Nyáron úgy néz ki megint mehetek amatőr Astra kupára. Azt is nagyon várom már, ott úgy mész, ahogy akarsz. :)) Nincs trafi a visszafordító után. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák