Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz CharlieDrop #50357 üzenetére

    Nem hiszem, hogy a kerékagy lenne, mert függ a fékezés erősségétől és a sebességtől, hogy mennyire ráz. Volt egy race egy mercivel nyáron az M7-esen, ott néhány keményebb fékezés után éreztem, hogy elkezd rázni. Gondolom ott melegedett meg és vetemedett el a tárcsa.

    Anno talán a Lexuson csináltattam én is, de ott sem lett jó az esztergálás után. Szakértelem is kell hozzá :)

    A poén az a dologban, hogy egy jó ismerősöm üzemében csinálta egy öreg szaki, nem kértek érte pénzt. Így nem is reklamálhatok. Másodszor már úgysem szabályoztatnám fel, elfogy az anyag :)

    Egyébként az új tárcsákat köszörülik, nem is esztergálják. Lehet, hogy amikor nekifeszül a kés, egy kicsit elmegy a síkból, és azért nem lesz tökéletes. Mondjuk ha szabályozás után venne a szaki egy érintőt, akkor ez ki is derülne azonnal. Ha meg nem központosan fogta be, akkor úgyis megette a fene az egészet...

    Úgyhogy megrendelte a szerelőm a Bosch tárcsákat. 70e/db a gyári, 40e körül lesz a Bosch. Remélem nem szívom meg még jobban :)

    Ezredes: esztergával vagy köszörűvel?

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák