Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ivan15

    senior tag

    válasz BeZol #26385 üzenetére

    ööö pont ezert hasznalok 4 evszakos gumikat (tököm megy vissza 50km utan extra a gumishoz csere utan kerekcsavarokat alufelnin utanahuzatni es ezt tavasszal es összel is..(4x a gumishoz minden evben es evközben pedig a 2. gumiszettet nezegetni)

    [ Szerkesztve ]

  • Squirrel

    őstag

    válasz BeZol #26385 üzenetére

    Nálam is volt már korábban gond rosszul centírozott gumikkal és akkor is a téli -> nyári átállásnál (17 és 18 coll). Nekem a gumik/felnik tárolása és a csere is bmw szervízben történik Mo-on. Sajna pont külföldre jövetelkor jött elő a gond, otthon nem kellett nagyobb tempóval mennem és kérdésemre a válasz az volt, hogy perszehogy centírozták. Így vihetem itt Svájcban centíroztatni (remélem tényleg csak az a gond és nem komolyabb), otthon persze vinném vissza és szóvá is tenném a dolgot. Bár érdekes sztori a hozzállásról a bmw Szakszervízben (pedig elég sok lét odatoltam már): legutóbbi alkalommal mikor cseréltettem a kerekeket, szóltam, hogy néha nem akar világítani a bal első parkolófény. Mondták megnézték, nem égett ki, biztos kontakthibás, befújták spay-vel, jó lesz az. Ezután nem tudtam kinyitni 1 nap múlva a motorháztetőt, mikor ablakmosót akartam tölteni, gondoltam kiakadt a bowden vagy hasonló gond lehet. Visszavittem az autót, elkezdték nézni a garázsban, én vártam rá a szalonban, közben eszembe jutott, hogy bennfelejtettem valamit az autóban, hátraengedtek a cuccért. Ott épp sikerült beszélnem a szerelő sráccal, mondta, hogy semmi nem akadt ki, minden rendben volt a bowden-nel, csak megszorult a motorháztető nyítókallantyúja. Mikor kaptam vissza a kulcsot, akkor már az eredmény az volt, hogy eltört valami műanyag sz@r, azt kellett cserélni, és x-be került.... Szóval érdekes. Ezek alapján tényleg el sem merem képzelni, mi folyhat egy folyadékok-szűrőcserék stb. nagyszervíznél, ahol 6 számjegyű a végösszeg.

    Szóval remélem, hogy ez a vibráció-gond megoldódik egy centírozással.

Új hozzászólás Aktív témák