Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz Lavidaloka #26276 üzenetére

    (#26276) Lavidaloka: Fél éve van meg a kocsid? Majd 100eKm múlva nyilatkozz, vagy ha megvolt az első nagyszervíz (turbó, porlasztó, kettőstömegű). Nem azt írtuk, hogy havonta kell rá költeni. Majd egyszer, de akkor egyszerre sokat.

    urban racer:
    Tessék már olvasni, könyörgöm! Ne mindig egy szavamra, vagy mondatomra válaszoljatok már kérlek!
    "A 3 sarkon mar lehet menni vele keresztbe (mar amennyire egy 2 literessel lehet), meg padlozhatom tiltasig"
    Nyilván költői túlzással éltem, én nem állítom, hogy a 2 literes kocsim egy fenevad! Ahogy írtam: Anno 1.6, 1.8-at néztem, mostmár inkább 2.8 vagy 3.0-át vennék, ha újra vennem kellene.
    De nagyon szeretem ezt a kocsit, a városba meg főutakra nekem elég ez a motor. Erősebbel úgyis a fán kötnék ki :D Így is inkább a mitfahrer-em fog vissza az anyósülésből, mert Ő nem szereti, hogy csúszkál a hátulja :P

    És amúgy:
    "...mivel hidegindításkor változtat a szelep emelésen hogy gyorsabban melegedjen a motor, és persze az ennek megfelelő többletmennyiségű benzint is kap ilyenkor a motor"

Új hozzászólás Aktív témák