Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz dragonfx #236 üzenetére

    Még fel sem pörögtem ;)

    Egyenlőre elégedett vagyok a gépemmel, de tudom, hogy vannak rajta esztétikai hibák, amik bántanak. Sajna egyszerre mindent nem tudok megcsináltatni rajta, úgyhogy per pillanat arra koncentrálok, hogy teljesen rendben legyen műszakilag és csak utána foglalkozok a kinézettel :)
    Előzetes számításaim szerint jövő őszre tudok csak eljutni arra a szintre, amikor azt mondom a gépre, hogy készen van és már csak akkor igazítok a kinézeten, ha valami megtetszik és úgy gondolom, hogy rajta a helye :)

    De addig is élvezem, hogy vezethetem és megteszek mindent azért, hogy olyanná váljon, amilyennek elképzeltem :)

    Életem első autója - és rögtön az a típus, amiért odavoltam világ életemben... Szeretném, ha tökéletes lenne, de per pillanat még közel sem az - ez bánt egy kicsit és kompromisszumokra késztet, amit nem szeretek :) De a munkán és az elszántságon nem múlik a dolog, ahogyan a lehetőségeim engedik folyamatosan dolgozok a kicsikével :) Rengeteg örömet és sikerélményt kaptam eddig a géptől és az jó :)

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák