Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stgail2

    csendes tag

    Sziasztok,

    a hozzászólásaitok alapján megtetszett a Tronsmart T6, gondoltam megrendelek egyet ajándék gyanánt.
    Az Eustock-on azonban nem elérhető.
    Tapasztalatotok szerint érdemes arra várni, hogy feltöltsék újra a készletet, vagy érdemesebb inkább egy külföldi nagyobb webshopból rendelni? (Már ahol elérhető egyáltalán 10k körüli áron).

  • Stgail2

    csendes tag

    válasz beyruth82 #3573 üzenetére

    Rendben, köszi. Akkor várakozó álláspontra helyezkedek. :)

  • Stgail2

    csendes tag

    Megjött a Tronsmart T6-om, gondoltam megosztom az első benyomásaimat veletek, hátha segít valakinek a választásban.

    A hangszórót az eustock-ról rendeltem. Nálam nagyon pozitív lett a megítélésük. Mikor eldöntöttem hogy szeretnék ilyen cuccot, feliratkoztam az értesítő email-re és azt jelezték előre, hogy november végén lesz elérhető a termék. Nos, finoman szólva sem bíztam egyikben sem, de meglepetésemre 29-én jött a mail, hogy elérhető a termék. Nosza szerda este megrendeltem, péntek délelőtt átvehettem. Ez min. 3 jó pont :) Számla, garancia jegy, javítással, garanciával kapcsolatos ismertető a csomagolásban. Profi.

    A T6 csomagolása igényes, csakúgy, mint a külső megjelenése. Egyáltalán nem tűnik kínai gagyinak. Tapintásra is igényesek a felhasznált anyagok, gagyi összeépítést nem tapasztaltam.
    Bekapcsolás után elsőre csatlakozott a telefonomhoz, majd a számítógépemhez is. Ezzel nem volt gond.
    Hangzása nekem megfelelő. Szerintem nem hangsúlyosak a mélyek, számomra inkább a magasak azok. De nyilván ez erősen függ a lejátszott zene minőségétől is. Ill, equalizerrel lehet befolyásolni valamelyest a hangképet. Alapzajt nem tapasztaltam, torzítás pedig nagy hangerőn gondolom jelentkezni fog, hiszen a mélysugárzó nem egy óriás példány. Valahol olvastam hogy rezgeti az asztallapot, nos ez tényleg így van :) A korábbi pozitív tapasztalatok én is tudom igazolni.

    Általános zene hallgatásra, filmezéshez, kültérre partyhoz szerintem tökéletes lesz. Vájt fülűeknek, hifi rajongóknak nyilván nem ajánlom, nekik a Bose, a Sony, JBL stb. gyárt kiváló termékeket, többszörös áron. Mindenki másnak, akinek nincsenek extra nagy elvárásai, azonban bátran ajánlom. Én nem csalódtam. Ár-érték arányban szerintem megéri. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák