Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Gabi 8906 #15846 üzenetére

    Igen, van rajta külsö hangszóró csatlakozó! :) Csak úgy meglep ezek a régi magnó rádiók 40 év után is mennek, pedig apa van hogy 8-10 órát hallgatja egyhúzamba.

    Most meg sok neves gyártó árul bluetooth hangszórót de valamelyik 3 év után döglö félen van. Azért több cellás akku pakkos hangszóróknál is kíváncsi vagyok melyik rendelkezik BMS akku védő áramkörrel?
    Egyet tudok a JBL Xtreme 2 tutira rendelkezik vele.

    De hogy az Anker és tronsmart Dockin és társai kapott-e? Költség csökkentés végett lehet lesporolták. Pedig kínai nagyker áron akár 300 forintos tétel.

    Azért láthatjuk néha hiába van mérnők keze a dologba, sok hangszóró hibákkal kerül piacra. Egyik ilyen nagy hiba, talán a Charge 3 50mm drivere is hamar megkotlott és recsegni kezdett, elméletileg a hangszóró forrasztása volt "Xar"

    Én minden esetre ameddig tudom megtartom a D Fine+-t és a Tozo PA1-et.
    Mind kettőnek meg van a vásárlási dátuma, és kívánci vagyok mennyi élet tartalmat lehet belőle kihozni. Már külföldi topikba akik bluetooth hangszórót akartak javítatni azt a választ kapták jobban jár ha vásárol magának egy Donor hangszórót és abból bele rakja a pótalkatrészt mint sem próbálja javítani.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák