Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenki!

    Bár ez nem igazán problémamegoldó topic, hátha tudtok nekem segíteni. Van egy HMDX HX-P420 típusú bluetooth hangszóróm. A telefon kapcsolódik hozzá, a hívást tudom fogadni a készülék telefonkagylós gombjával, a vonal másik végén hallják a hangom, tehát a mikrofonja is jó, illetve meg tudom állítani a telefonon való lejátszást is az eszközről, viszont nem ad hangot a hangszórója, a hangerőt sem tudom szabályozni rajta (nem jelzi vissza a telefon). AUX kábellel is próbáltam összekötni, mintha néha valami nagyon halkan szólna (inkább csak pattogna), de amúgy teljesen süket. A hangszórók vezetéke ép, mindegyik hangszórón tudok mérni 6Ohm-ot, szerintem rendben vannak, mégse szól egyik sem.
    Próbáltam adapterrel, elemmel...ugyanaz. A készülék belseje szemrevételezéssel épnek tűnik.

    Internetet böngészve több helyen találkoztam már a problémával, hard resetre írtak is pár módszert, de nem működött egyik sem.

    Itt közületek találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? Ha nem is pont ez a típus, ennek a gyártónak más terméke is produkálja ezt a hibát az internetes kommentek alapján...

    Bármilyen segítséget, tanácsot szívesen fogadok.

    Köszi a előre is!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák