Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Nekem eleve bajom volt azzal, hogy szépen megadtam minden adatomat, munkahelyemre szerettem volna, mert ott portaszolgálat van, erre a gpay fizetéskor önkényesen beemelte onnan a kártyához megadott cím adatokat, ami a lakás.

    Persze későn vettem észre, írtam nekik rögtön, de mondták, hogy nem tudják megváltoztatni.

    Ups rendszerébe direkt előzetesen regisztráltam, hogy majd megváltoztatom a kiszállitási címet, de ott meg addig nem engedte, amíg legalább 1x meg nem próbálják a kiszállítást.

    Holnapra volt ígérve, erre ma este jött a mail az ankertől, hogy Your order has arrived and is available for pickup. Please collect your order soon to avoid it being returned.

    Semmilyen adat.

    Nyomonkövetési számot beírva ups-nél pedig ott szerepel az átvevő pont.

    You may now collect your package at the listed UPS Access Point™.
    Collect your parcel at a UPS Access Point™ by
    Tuesday, December 26

    Megnézem mindjárt mit ír a change deliveryre.

    Na, azt meg nem engedi, mert nincs hozzá szám, mert az csak sikertelen szállítás esetén van.
    You can change your delivery after a delivery attempt has been made. Please track again using the InfoNotice number, which can be found above the barcode on the notice you received.

    Volt telefonszám megadva, nem hívtak.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák