Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz BennyRay #11951 üzenetére

    Üdv! :)

    Ezekre a célokra nem muszáj rögtön drága hangszórót venni. És nem is kell ide hatalmas hangerő, ha valóban nem hangos zene hallgatás a cél szerintem ide egy Earfun Uboom is simán elég volna. Én nekem az a másodlagos hangszóróm, és valóban jó vétel.

    A Dockint szerintem overkill, főleg ha nem használod ki az erejét. :U
    Én este az Uboomról hallgatok már zenét, halk zenelésre elég jó cucc.
    Van EQ módja, bel-kül téri mód váltás.

    Earfun Uboom, de ennek az alternatívája az Tribit Maxsound plus.
    Válaszd amelyik jobban tetszik. :R

    #11961retesz147
    Hey!
    Hát ha 2/2 így szólt akkor valóban lehet gyárilag ilyen, de ha zavar akkor nincs más opció mint cserélni. A Motion + jelenleg azért az árért az egyik legjobb vétel. :R

    Hát ha ciripel lehet valami rezonál, vagy lehet valóban gyári hibás egy jó adag hangszóró.
    Még a Charge 3-nál volt hasonló hogy a hangszórók egy másfél éven belül elkezdtek recsegni. Torzítania meg semmikép se szabadna, hallottam egy pár JBL hangszórót.
    Haver Xtreme 2-es teljes hangerőn se torzít le az átlag esetekben.

    Talán a Charge 5-nek van egy van foltja, van egy tartomány amit nem képes leadni.
    Nekem a első Dockin D Fine-nak volt egy olyan hibája, hogy nagy dübögös részeknél rezonált a fém előlap. Szóval van hogy a hangszóró gyárilag így kerül piacra. :U
    Lehet nem tesztelik ezeket gyárilag annyira, mert megküldik pár dübögös zenével és nem derül fény a hiányoságra.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák