Új hozzászólás Aktív témák

  • 1szer1

    újonc

    Sziasztok!

    Vettem egy Plantronics M90et amit a saját telefonommal(galaxy S5) és a munkafonnal (galaxy core prime) szeretnék használni.
    Maga az M90 nagyon jó, brutál üzemidő, és szinte észre se veszem, hogy a fülemben van.
    Viszont, amikor 4-ötödszörre újraindult beszélgetés közben, nem tudtam mit csapjak falhoz! A telefont, vagy a fülest!
    Visszavittem a vétel helyére, ki is cserélték zokszó nélkül!
    Mondjuk magával a munkafonnal is voltak gondjaim. Ledobott hívás közben, aztán percekig nem tudtam hívni róla, mintha valami azonnal kinyomta volna a hívást. Ez az utóbbi időben már megoldódott egy szoftverfrissítés után.

    Az új füles másnap reggel már az első hívás után újraindult.
    Ha Csak az S5 el van összekapcsolva, semmi gond (volt, hogy másfél órás hívásnál semmi gond nem volt), kipróbáltam a régi akaimmal, azzal se volt gond. Ha az akaival és az S5el volt összenyomva, akkor se volt gond.
    Több alkalmazást is letöröltem, de nem volt megoldás.
    Úgy néz ki, hogy a Galaxy Core Prime 5.1.1 el valahogy olyan jelet küldhet bluetoothon, hogy újraindítja hívás közben a fülest.
    Viszont a samsung level over-emmel, meg minden telefonom működik, viszont egy ekkora batárral nehéz irodában dolgozni, ezért kéne az M90.
    Van valakinek valami ötlete a magoldásra, vagy hogy mi lehet a gond?
    Esetleg valami program?
    A rendszergizda szerint az 5.1et nem szereti a füles..
    Új telót nem tudok kiharcolni, és ezt se akarják szervízbe küldeni (pedig garis).

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák