Új hozzászólás Aktív témák

  • Midway

    senior tag

    Az YYK-530 füles

    [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

    Rövid tapasztalat.:

    Van :
    - külön hangerő szabályzó gombok
    - némítás
    - led visszajelzés, töltés esetén pirosan világít ,párosításkor kék-piros
    - hang a fülesben híváskor (dallam)
    - utolsó szám hívása (dupla katt)
    - tölthető tok ami mint egy powerbank működik a füles részére , töltés kijelzéssel 5%-os váltással (85 ,90 , stb)
    - zajszűrés
    - angol nyelven beszél, ki/be kapcsolás , némítás , ujrahívás
    - rövid usb C kábel
    - pót gumi a fülbe

    Nincs ki/be kapcsoló külön , a nagy gomb hosszú nyomásával lehet kezelni.
    Nincs magyar nyelvű leírás

    A képeken a newbee B45 mellet látható. Súlyra ugyanaz a kettő, de a kialakítása miatt valamint a fülkampó és a gumi miatt, mégis jobb az 530-as . Stabilabban marad a fülön mint a B45.

    Hangerő jó mind a két oldalon. A hangszórója a magas hangokat viszont jobban vágja le, ami lehet előny is , ha a másik oldalon nagy a háttérzaj, (platronics vagy newbee-hez képest) A beszédérthetőséget nem befolyásolja , szokni kell talán. Zenét meg nem ezekene a füleseken kell hallgatni.

    A beépített női hang elég hangosan szól én úgy vettem észre , hogy a hangerő nincs rá hatásssal. Én csak rövid ideig teszteltem, mert a páromnak vettem. Ő nagyon meg van vele elégedve.
    Az üzemidőt nem teszteltük le,de valószínűleg tudja a megadott paramétereket. Sokaig bírja , töltés gyors . Külön tölthető a füles USB C kébellel vagy a tokjába téve.

    Amit én hátránynak látok , hogy a tokba helyezéshez a fülkampót mindig vissza kell tekerni merőlegesen és függőlegesen is. Így minden használat elött újra kell igazítani a fülre.
    De ez csak egy plusz extra, hiszen tok nélkül is teljes mértékben használható, mint egy átlagos füles.

    Még egy dolog ami nem tetszik, töltés esetén a füles automatikusan bekapcsol levéve a töltőről. Amit nem indokol semmi. Lehet csak az én példányom ilyen.

    A viselése kényelmes a súlyától függetlenül , a vastag fülkampó miatt jól tart , nem csúszik össze vissza , mint az átlagos vékony műanyag kampók. . Ez plusz pont.
    Hogy mennyi idő amíg megkopik a körbe forgatható valamint a rajta elforduló akasztó az majd kideül.

    Ár/értékben én jónak gondolom. A newbee B45-nél jobbnak tartom. Ez saját vélemény!

    [link] 6090 ft vettem.
    Sajnos most csak drágábban érhető el vagy külföldről kell rendelni.
    Megvásrolható töltő doboz nélkül is , ha valakinek csak a füles kell.

    Ha van kérdés , szívesen válaszolok rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák