Keresés

Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz prozodus #1888 üzenetére

    Kis segítséggel sikerült, de 2 SIM kártya kellett hozzá a Blue-tól.
    Remélem, kínszenvedésekkel teli éjszakái vannak azóta is annak, aki elkaszálta a kétkapus számhordozást. Szarjon sünt!

    Vardar: ha még most sem jó, akkor ott valamit elszúrtak szerintem. Mintha valaki írta volna itt pár hónapja, hogy ugyanígy járt és 2 napig volt elérhetetlen.
    3 számhordozás és egy márkaváltás alapján mondom, hogy ahogy a régi kártya dobja a hálót, az új már használható, vagyis felengedi a hálózat, sőt, tegnap még aktív volt a Telenor SIM, SMS-t fogadott, de a Blue-t átrakva az is már felment hálózatra. Szóval az gyanús, hogy nálad nem regisztrálja a hálózat az új SIM-et. Az mondjuk igaz, hogy amikor márkát váltottam, jó 5-6 óra múlva tudtam SIM-et cserélni, mert rámondtam az ügyintézőnek, hogy oké, indíthatja az aktiválást, csak utána jutott eszembe, hogy a SIM viszont nincs nálam, de késő, mert akkor már eldobta a hálót a teló. :)
    Ha reggelre se jó, akkor zargatni kell őket.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Aktív témák