Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz gg72 #900 üzenetére

    Természetesen 1.01 van fent de sajnos változás nincs. Nem tudom, mi lehet a baj, mert mondjuk a tényleges írás ( már amikor hajlandó volt 8x írni ) akkor kb 15 perc volt, de ez a 12 perces Finalising Disk kicsit túlzás, meg írás előtt a reserving track vagy micsoda is volt, hogy 7 percig tartott és ilyenkor látszólag mintha semmi se történne, az írón levő led sem villog. H20-nál ilyet én még nem tapasztaltam. lehet, hogy rossz sata csatira dugtam?
    Maxell---Ritek. Mi a baj vele? :-)
    Írtam, eddig Memorex lemez / 2 db / nem olvasható, sőt fel sem ismeri semmi ( ezeket kb 3 éve írattam ), TDK kicsit lassabban lép fejezetváltásnál, Ritek tökéletesen megy.
    Amúgy régebben pl Philips DVD-k is Ritek mid-del rendelkeztek.
    Ma ha lesz időm, Verbatimot is írok egyet, ha azzal is pöcsöl, akkor viszem vissza. Vagy a H20 satijával kicserélem, ha akkor is gondolkodik, viszem vissza!
    Amúgy jó minőségű megbízható lemezt megbízható forrásból honnan vesztek?Nem "hülye azért nem vagyok" áron?
    Ja igen. IMG Burn progival írok, minden egyéb paraméter ugyanaz, mint H20 íróval, annyi, hogy egy PCI foglalatba kellett tennem egy sata bővítőt, de nem ide, hanem egyik alaplapi sata portra tettem az írót, a bővítőkarira meg egyik winyómat.

    [ Szerkesztve ]

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák