Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz kalmanchris #938 üzenetére

    Hi! Nekünk s280-as van, amit írsz, már az is prímán tudja. Álomszép az sd anyagok felkonvertálása (médialejátszó korábbi ebbéli teljesítményét alapul véve), akár divx, akár dvd a forrás. Netről a hd youtube is jó, nagyon jól működik a hdmi-n keresztüli kommunikáció a (pana) tévé és a lejátszó között. A tévé távirányítójával is lehet navigálni a menüben és pl. a tévé kikapcsolásával (ez mind beállítható funkció igény szerint) a lejátszó is kikapcsol.
    Nálunk koax digitálissal van az erősítőhöz kötve, és eddig ez a legszaftosabb mozihang, amit médialejátszóból hallottam. Sztereóra mást használok, ezért azt nem tudom.
    Én 22K-ért vettem újonnan fórumtárstól, annyit bőségesen megért. Persze nekem nem kellett wifi, DLNA meg egyéb hasonló extrák.
    Divx-ből volt - régebbi - sorozat, amit nem ismert fel, formatfactory-n átfuttattam, és azóta simán viszi. Volt már azóta ilyen néhány mkv-val, ugyanígy lehetett orvosolni.
    Egyébként semmilyen fájlnál nem akadt, nem blokkosodott, és tökéletes volt az auto fps, ami sok lejátszónál probléma.
    Van rákötve saját tápos 1 és 2 TB-s samsung story háttértár, 160-as és 250-es WD mobil vinyó, 1-8 Gb-os Maxell pendrive, egyikkel se volt még gondja.
    Ja, és baromi gyorsan feláll a lejátszó bekapcsolásra, a menü áttekinthető, a display igényes kinézetű.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák