Új hozzászólás Aktív témák

  • uszilard

    tag

    Ha már nem válaszoltok a kérdésemre akkor legalább azt áruljátok el hogy ahogy nézem csak 100-as LAN van ezekben a playerekben, azon hogy a fenébe lehet hálózaton keresztül BD lemez tartalmát lejátszani? Jó lenne ez az 570-es LG de rohadtul nincs kedvem külön ki be kapcsolgatni a HDD-t neki :S Nem értem miért nem csinálnak egy olyat ami jó és benne van minden. 100-140e ki tudok érte fizetni, ha 5 évig tudom használni utána.

    Annyi kellene hogy a filmeket amiket az évek során össze gyűjtögettem lejátssza, van sok felvételem amit műholdról vettem fel direktben lemezre írva minőség romlás nélkül. Olyan legyen hogy csak bekapcsolom és nézem, ha hoz vki egy BD lemezt belerakom és nézem. Jó ha van rajta LAN de azt arra akarom használni hogy ftpn felmásolom rá ha van valami új leszedett film és nem arra hogy más forrásból nézzek streamet. Már fél éve félre van rakva egy 1.5TBs hdd erre a célra hogy vmi asztali playerbe belekerüljön, de egyszerűen nem tudok venni mert egyik sem tűnik igazán átfogóan jónak!:(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák