Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz vasi89 #19159 üzenetére

    Jegy.hu jegymester cinemacity, én kb ezeket használtam eddig, de kb minden hasonló oldalon ahol vettem jegyet így volt megoldva. Teljesen mind1, hogy színház, koncert mozi, vagy más esemény.

    Amúgy igen. jó példa, évek óta egy előadásra szerettem volna venni jegyet, de mindig hónapokra előre "elfogyott", most véletlenül kiderül miért, hát kb azért amit te is írsz, megnyílt a vételi lehetőség erről jött email, 10 órával később mikor néztem, már 9095% el volt fogyva, votl olyan időpont is ahol 98% vagy kár 100%.
    Pedig ez jövő nyárra szól.

    - Ez azért már nagyon durva. Ilyen helyen nagyon hasznos találmánynak találtam ezt a megoldást, és már az első BF-nél is értetlenül álltam a töketlenkedés miatt, amikor a panaszok kb 90%-át meg lehetett volna oldani, mindjárt más száj ízzel ment volna el az ember...

    ÉS nem azzal "hogy a kosárba volt b+ és kivették a szemetek" - mint lehetett olvasni tonna számra, még ma is.

    ticketpro -t nem ismerem, de ezek szerint, van még hova fejlődniük... finoman fogalmazva :)

    Jah a jegy nepperkedésről jut eszembe az agymenők egyik részében a ComicCon-ra akartak jegyet venni, de nem jutottak be, és végül jegyüzértől szerezték (volna) be...
    - Szóval ez sem magyar sajátosság, max a mértéke más és más országonként.

    * Megjegyzem jegy vásárlásnál még az sincs, hogy limitálva van hányat foglalhatnál le.

Új hozzászólás Aktív témák