Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz sagem #18915 üzenetére

    Németországban Angliában meg van más, kezdve a költségekkel. Ha már kitelepül, inkább szomszédos országba fog, pl Szlovákiába.

    De még mindig nem vagyok közgazdász, majd kiderül mi lesz.

    Részemről piciktől ritkán veszek, sok esetben pont azért, mert amit nyernék rajta azt a futár el is viszi pl.
    Lett volna pl egy dvd amit vettem volna, de a futár többe került volna, mint a lemez, vagy ugyan annyiba.
    - persze aki ott lakik, és /vagy személyesen átveszi, annak megérheti, akár.

    Azért az sem mind1 pl.

    De ha megnézed a bf-et ott sem feltétlenül a piciktől vásároltak az emberek.
    T, Médiam, sem épp a kicsik tábora.
    Ahol meg 2-5% akciók voltak, ott nem hiszem, hogy sok gond lenne az ügyfélszolgálattal, már ha van egyáltalán telefonos központ, és nem simán felveszi valaki/ nem egyezik meg a bolt számával.

    Majd jövőre meglátjuk :)

    " ez az egész sajnos egészen másról szól:)"
    Jó miről szól?

    Igen, de egy telekomba, vagy bankba betudsz menni, egy webshopba pl nem.
    És ha vhol csak papíron létezik ügyfélszolgálat, de tojnak rád?
    Lehet olvasni ilyen esetekről is, azért szép számmal.

    Meg azért 4 óra várakoztatás, azért ne vicceljünk már. Lehet az 5 perc kevés, de mások meg tudják oldani, és megjegyzendő mindenhol eltérő a forgalom, kis boltoknál sokkal kisebb. Már ha egyáltalán van várakoztatási rendszer, arról nem is szólva.

    De szerintem azért 15 perc max nagyon 20 perc szerintem elegendőnek kellene lennie.

    De volt anno erről is egy Al Bundy rész, nem mai probléma ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák