Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Tin #18832 üzenetére

    Nem mondtam, hogy nem fogok, ha van jó ajánlat... Amit írtam inkább arra vonatkozott, ha egyáltalán nézem majd a bf-et.

    Az idei nálam eléggé más volt mint tavaly, tavaly kb 3 oldalról rendeltem, ebből kb csak emag volt új.
    Mind3 fekete pénteki ajánlat volt, mondhatjuk, illetve Ed-nél azt követően is volt.

    Idén ez picit másképp alakult, és legalább 4-5 boltra bomlott.
    Ed-nél pl fekete ajánlatos cuccost nem is volt ami érdekelt/akkora már lehet elfogyott nem tom. Így inkább máshonnan lett.

    Emagnál lett volna, de ott sem volt igazi fekete péntekes hangulat :D

    Igazából annyira nem is volt konkrét cél, illetve ami volt az pont nem a nagyoknál, hanem máshol.
    Majd meglátjuk jövőre milyen lesz a felhozatal :)

    Én összesen nem vásároltam még emagtól 50e értékben, nem hogy 200+
    Ed-n, viszont lehet fél milla is lenne már, de nem 1 év alatt hanem eddig össz kb, ami vagy 5-6 év kb.
    Ezen kívül talán csak 1 weshop van ahol, 100 összejöhetett, szintén évek alatt.

    De mondjuk annyira ezt nem szoktam számontartani :)

    Mert ha azt nézem mondjuk egy jó monitor 1 hétel egyszeri alkalom mégis vagy 50k, máshol meg többször is vásárol vmi az ember, azt még sem éri el ezt az összeget, termék függő is :D

    Na de majd jövőre, lesz talán több cél termék :) Vagy nem :D

    Az mindenesetre biztos, hogy az ingyenes, vagy szállítási költség minimalizálás, akár %-os arányban is, az nagyban hozzájárul nálam, hogy adott helyen vásároljak, jó esetben.

    Mert mondjuk, egy dvd-t rendrendelés lenne a cél, akkor nem éri meg nagyon egy ezrest fizetni még a szállításra is, ha maga a dvd is annyi pl. Ergo érdemes racionalizálni a dolgokat :)

    Visszamondással meg annyira nem szeretek szórakozni. Valaki szintén írta, hogy az kicsit kellemetlen, mondjuk lemondani, még csak csak, de visszaküldeni :( (ha csak lemondás miatt kellene)

    Amúgy nincs gondom az emaggal, abban az esetben, ha megéri persze érdemes lehet ott is, akár vásárolni de azért nem árt meggondolni, néha.
    szállítással, csomagolással sincs gondom, teljesen jó, megfelel.
    gyorsaság is.

    Akinek meg bf alatt ez votl a gondja, így járt, majd jövőre max kevesebben leszünk :D
    (úgy sem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák