Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Mercutio_ #6741 üzenetére

    Én kaptam szerintem a legtöbbet mert pofátlanul meg is hirdettem egyből... :) Mivel kaptam olyat is hogy több embernek habzsoltam el a karácsonyi ajándékát, szerintem ha személyesen lett volna a szitu meg is ölnek... ;] Viszont egyrészt megértettem őket, csak ugye nem tudtam sajnálni senkit...Mivel akkor is leírtam fekete telefont akartam, de fehér volt, így eladtam azt és vettem belőle feketét. A másik meg ha valaki ezzel "nepperkedik" azt is fel kell fogni hogy akinek eladja az is jól jár, mivel jóval olcsóbb így is mint a boltba, azaz valakit lehet elkeserített hogy előle elvettem, de egy másikat meg boldoggá tettem mert olcsóbban jutott így is hozzá. Aki meg luxus telefont vesz ajándékba szintén nem szorul rá (gondolom én), mindenki egyenlő eséllyel indul, és indult, szóval ha ilyenek lesznek most se fogok sajnálni senkit...Inkább szépen megfogom említeni hogy idén több zsák ruhát adtam le a rászorulóknak, támogattam kutya menhelyeket, szóval nem éppen azzal kellene foglalkozni kitől veszem el a luxus ajándékát, hanem lehet követni ebben, és utána ítélkezni (nem önfényezésnek szántam az utóbbi mondatot...).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák