Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    Helo.

    Olyan problémám van, hogy pár hete folyamatosan szakad a net ha torrentezek.
    3hete kezdődött akkor cseréltek modemet, egy hétig jó volt a dolog (fogjuk rá) aztán most megint egy hete ez van.
    Ha csak netezek, vagy böngészőből töltök semmi gond órákon át nincs probléma. Ha elkezdek letölteni szakad, van hogy 5 percenként van mikor 35-40 percig bírja. Arra már rájöttem hogy ha maxon megy (5 megás net 640-630KB/s a max) tehát 600 környékén megy akkor van a jelenség, ha 100-200KB/s csak akkor akár 2 órát is megy.

    A gond az hogy elkezdi ledobálni, majd egy idő után meghal az egész hiába indítom újra a modemet, úgy jelzi mintha csatlakozva lenne, közben még sincs kapcsolat. Gépet újra kell indítani, illetve modemet és csak utána lesz jó.

    Lehet, hogy nem feltétlenül ide tartozik, de már ötletem sincs mi lehet a gond, kiváltó ok pedig a torrent...
    Modem kábelek cserélve, T-Com átrakott másik érpárra, végignéztek mindent ötletük sincs. Hálózati hiba lehetősége így kizárva...

    [link] itt az 55. hsz-ben is ezt a jelenséget írja a srác, csak épp választ nem kapott rá...

  • gabo91

    aktív tag

    válasz rt06 #12652 üzenetére

    Nem ezt a hibakódot találtam, 4001 ami akkor szokott jönni. De ahogy nézem azt mindig dobja ha megszűnik a kapcsolat (gép kikapcs, szándékos kapcsbontás).

    Egyébként évek óta ezek a beállítások voltak. Minden esetre most le vettem a kapcsolatok számát. Meglátjuk.
    aktív torrent olyan 70db volt kb. (van olyan külföldi oldal ahol futtatásért kapsz pontot, amit beválthatsz :D )

    kapcsolatok: 90
    peerkek száma/ torrent 40
    feltöltési helyek száma / torrent 5

    Vagy mit javasolsz 5 megához?

    Remélem, hogy igazad volt, és ez a gond, és talán megoldódik végre...
    Bízom benne, úgy hogy előre is örök hála. :) :R

Új hozzászólás Aktív témák