Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz maxell11 #11514 üzenetére

    bar elvileg megoldhato lenne a dolog, meg nem talalkoztam ilyen klienssel (mondjuk nem is nagyon kerestem)

    ugye a problema abbol adodik, hogy magnet link hasznalata eseten nincs a birtokodban a .torrent file, igy a letoltes hozzaadasakor nem tudod kivalasztani a letoltendo file-okat (egyszeruen azert, mert a .torrent file hianyaban nem ismert a file-ok listaja)

    megoldas az lehetne, hogy amikor a kliens meg tudja szerezni a .torrent file-t, akkor nem kezdi el automatikusan a letoltest, hanem a felhasznalo kepebe vagja a jol ismert ablakot, ahol kivalaszthato lenne, hogy mely file-okat kivanjuk letolteni

    hogy ez erdeklodes hianyban nem kerult eddig megvalositasra, vagy mas okai vannak (pl nem tul jo otlet random ablakokat feldobalni, marpedig lehet, hogy a .torrent file csak percekkel, vagy akar orakkal kesobb valok elerhetove), azt nem tudom, de esetleg megprobalhatsz kedvenc kliensedhez egy ticket-et nyitni a fejleszto oldalan, hatha megfontoljak

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák