Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zzoltan2014

    tag

    válasz ignorant #7542 üzenetére

    "Ez sem helyetelen, mas exchangenel is volt olyan hogy elhuzodtak a withdraw-k (bitstamp es kraken is), bar azok helyre jottek."

    Valóban helyre jöttek, vagy csak átmenetileg van pénzük, mert vannak új befizetések?
    Ha a btc pont azért jó, mert az utalások benne szinte azonnaliak, akkor hogyan lehet késés a kiutalásnál? Beutalok 500 usd, veszek tőled 1 btc-t, a váltónál a btc rákerül a számlámra, az usd a tiédre, majd az usd-t kiutalod magadnak. Ez nem tarthat tovább mint a bankközi utalások + pár perc a btc utalás.
    Ha hosszabb az idő, akkor vagy "programhiba", vagy nincs meg a pénz.

    "Marknak nem hiszem hogy mcdonaldson kivul lesz mas karrier lehetosege (bar lehet hogy meg orul is majd neki) "
    Minek neki munka, ha elsikkasztott egy adag lóvét?

    "Vegul a bitcoinnal kapcsolatban (is) az elso szamu szabaly, hogy ne kockaztass tobbet mint amit sajnalsz elveszteni."
    A bitcoin állítólag egy megbízható pénz, és nem kaszinó! Ha csak annyit tárolhatok benne, amelynek a teljes elvesztése sem gond, akkor ez rosszabb mint az ukrán hrivnya.

    Az egész bitcoin-rendszerben van a hiba, ha többszázezer btc csak úgy eltűnhet, hisz ez pont arról szólna, hogy minden tranzakció mindenki számára transzparens.

  • Penge_4

    veterán

    válasz ignorant #7542 üzenetére

    "A fo problema azzal volt aki hosszu ideig ott tarolta coinjait. Ez minden exchange-nel rizikot jelent, de barmilyen cegnel is ami penzt kezel."

    Hagyd, kár a karakterért... A másik topicnak csak átfutottam az elejét, de a fejemet fogtam. Write-only embereknek teljesen hiába magyaráz bárki bármit. Lehet ezernyi példát írni, minthogy nem a dollárt/eurót fogod fikázni, ha a Plus500-nál/eToro-nál tartott pénzedet lenyúlják, de úgysem fog eljutni a tudatukig, maximum a jégcsákány meg a kisbalta. ;]

    "Ez igaz is, Marknak nem hiszem hogy mcdonaldson kivul lesz mas karrier lehetosege (bar lehet hogy meg orul is majd neki) :)"

    Szerintem meg valamelyik távoli ország tengerpartján iszogat koktélokat, miközben háncsszoknyás hölgyek szórakoztatják őt élete végéig. Majd nyolcvan X évesen infarktust kap, vagy korábban ha megfejel egy szörfdeszkát vagy megmarja őt egy rája. Ilyen magas szintről nem bukik már túl nagyot az ember ha csak nem nettó idióta.

    A slusszpoén az egészben, hogy mivel jelenleg a jogi szabályozás még gyerekcipőben jár és egyáltalán nincs nemzetközi konszenzus, a BTC-k lenyúlása nem bűncselekmény, hanem szimpla csalás. Még a Whiskys rablót is nagyobb hatósági erőkkel keresték, mint amennyire Mark Karpeles-t fogják. Az alvilági hajtóvadászat természetesen benne van a pakliban, de én annyira nem aggódom érte.

    Más: Szerintetek meddig tart majd az orosz tiltás? Illetve a WebMoney-val mi lesz a helyzet? Mert benn ragadt 56.4 WMX-em (0.0564 BTC), de withdrawálni nem tudom, mert errort dob (gondolom az orosz tiltáshoz lehet köze, mert az előző 2 alkalommal engedte).

Új hozzászólás Aktív témák