Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ignorant

    senior tag

    válasz DigitXT #6435 üzenetére

    utazok szoval meg nem neztem meg a linked.

    minden embernek masok a korulmenyei.en az utobbi 1 evben mar igen hatekonyan el tudtam kerulni barmifele penzrr valtast remleem ez a jovoben is hasonlo utemben jvulni fog.

    a penz tulajdonsagon kivul van par "feature" amit nem sokan ertenek még meg. en arra szamitok hogy par even belul fog igazan nagyot "szolni" a kiserlet ezek miatt.

  • Chal

    addikt

    válasz DigitXT #6435 üzenetére

    Írtam én abban a topicban mást is :) Pl hogy lehet vele vásárolni, még fel is soroltam hogy én miket vettem eddig :)

    Szóval a lényeg a fizetőeszközként való elfogadás. Ha valakit nem érdekel a technológia, vagy nem akarja figyelemmel kísérni a fejlődését, akkor az általában meg is jegyzi hogy "tudok érte kenyeret venni a boltban? nem!, naugye.". És teljesen igaza van.

    De egyet ne felejtsünk el: gyenge 3 éve létezik a bitcoin, abból az utolsó 1-1.5 év volt az, hogy elkezdett ismertebb lenni. Akiknek tetszik, és figyelemmel kísérik, azok a legmerészebb álmaikban sem gondolták, hogy egyáltalán idáig eljutunk vele (nem az árfolyamra gondolok, arra pont teszek). Nyilván nagyon messze van az még, hogy a sarki boltban tudjunk vele fizetni (lehet hogy soha nem is fog odáig jutni). Viszont ez a dolog nem egy csapásra megy, olyan hasonló eszközt SENKI nem tud letenni az asztalra aminél ennyi idő után az a válasz adható hogy "igen, tudok vele vásárolni kenyeret a boltban".

    Szóval persze, lehet bírálni, meg mondogatni hogy "semmire se jó", de ezzel az erővel egy 1 hetes csecsemőn is számon lehetne kérni hogy miért nem tud beszélni, meg fejben gyököt vonni :) Jelen esetben az a nagy truváj, hogy ez a csecsemő nincs 3 hónapos, és bizony kimondott már pár értelmes szót. Amitől még nem biztos, hogy ő lesz a második Einstein, de elég jó handycap-el indul valami hasonlóhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák