Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz LLam #5870 üzenetére

    Án úgy veszem észre, hogy igencsak megalapozott a véleménye amire érdemben nem nagyon megy válasz. Attól eltekintve, hogy jó akkor ne használd. Miközben ez egy fórum ami többek közt arról is szól, hogy miért igen és miért ne használjuk. Sajnálatos sokan ha nem tudnak válaszolni akkor rögvest személyeskedni kezdenek (képes vagyok én is ilyen mutatványokra).

  • ZollR

    tag

    válasz LLam #5870 üzenetére

    Neked csak annyit kellene tenned, hogy leírod egy mondatban, hogy miért nincs igazam. E helyett kaptunk megint 4 sornyi szürkét (off topik) amiben megtudtam, hogy milyen is vagyok és min kéne dolgoznom. A véleményt kritizáld, ne a mögötte álló embert. Persze az mindig könnyebb, ha már az érvek elfogytak.

    Én egy mondatban össze tudom foglalni, hogy a BTC miért egy ponzi. Azért mert a most befektetők az eddigi kereskedések összes profitját finanszírozzák. 1 mondat.

    Ennek igazságtartalmát döntsd meg kérlek. Ha megdöntöd meghajlok előtted és meghívlak 1 rekesz sörre (~3000) vagy azzal egyenértékű bármilyen "jóléti szolgáltatásra" amennyiben nem vagy még 18. Ha vidéki vagy átutalom az árát a bankszámládra, vagy a paypal címedre.

    Edit: látom hogy kőszegi vagy. Akkor marad a pp vagy a bank transzfer. :)

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

Új hozzászólás Aktív témák