Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    válasz -Skylake- #23787 üzenetére

    nem csak binance, bármi ami veriff.me, kínszenvedés. 15 év alatt a vacak 200 dpi-s szkennelt, kitakart dokumentumokat mindegyik payment processor elfogadta, úgy emlékszem nekem PayPal.hoz nem is kellett, ezeknél meg 600 dpi-t is többször visszadobta. csak fél órámba telt mire fel sikerült tölteni egy egy helyre. Az iPad-en meg nekem nem fut semelyik ilyen bitcoin vacak, mert régi. A teló sem támogatja egyiket se. Csak emiatt meg nem fogok venni, mert akkor semmivel nem járok anyagilag jobban. Mindezeken kívül én jól elvagyok így, eddig minden értelmes helyre be tudtam regisztrálni, csak ezek a vackok nem mennek. Azt sem értem amúgy néha minek ajánlja fel a PC-s hitelesítést, ha sokszor fix fókuszú a kamera, mint nekem mindhárom laptopon. Azért ilyen bitcoinos oldalakat gondolom nem szénbányászok raknak össze, mégis józan paraszti ésszel azért belegondolhattak volna, hogy bizonyos webkamerával az életben nem fogja be a fókusz azt a kis kártyát. Na mindegy. Túl vagyok rajta, de mondom, én nem csodálkozom hogy ez a techmániások szintjén túl nem terjed. Reggelés kínszenvedés, az oldalakon sokszor azt se találom hol van a wallet nyitás vagy a pénztárcakód. Borzalom. Az összes payment processzor közül ezek a legátláthatatlanabbak. Egy nagy káosz az egész. Régen azért sokkal egyszerűbb volt, a blockchain.org-on de már azt se tudom használni a lüke veriff miatt. De azt már nem szenvedem végig mégegyszer.

Új hozzászólás Aktív témák