Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz vg #23040 üzenetére

    Az lehet... De én a azt gondolnám, hogy a magyar tőzsde nyitása óta érte el ezt... akár úgy, hogy vett vmi "bovli" coint, és a hype felvitte az értékét... ha sok volt belőle, vagy nagyon keveset ért, amikor vette, akár hasonlók is lehetségesek...

    De persze amit írsz az általánosságban a legtöbb későbbi befutóra igaz hogy hogy olcsón megvéve, és később drágán eladva jól járt... csak az idő ugye...

    De leginkább valószínüleg inkább erre megy a játék, a spekulációkon túl.
    A kriptovaluta egyre kedveltebb megoldás a pénzmosásra

    "Az lehet... De én a azt gondolnám, hogy a magyar tőzsde nyitása óta érte el ezt... akár úgy, hogy vett vmi "bovli" coint, és a hype felvitte az értékét... ha sok volt belőle, vagy nagyon keveset ért, amikor vette, akár hasonlók is lehetségesek...

    De persze amit írsz az általánosságban a legtöbb későbbi befutóra igaz hogy hogy olcsón megvéve, és később drágán eladva jól járt... csak az idő ugye...

    De leginkább valószínüleg inkább erre megy a játék, a spekulációkon túl.
    A kriptovaluta egyre kedveltebb megoldás a pénzmosásra"

    tehát a gondod ha jól értem, hogy van "saját" vagy más coin, amivel ők keresnek, főleg, ha nő majd az értéke?

    Ez miért lenne meglepő? Ahogy néztem biance, cryto-nál is van sajátjuk. Miért ne hoznának létre újabb tőzsdét? ha van rá igény kereslet... akkor fog menni, ha nincs bebukik (vagy átverés is lehet persze, hasonló). De mivel szabályozatlan terület... mindenki saját felelősségre...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák