Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz HyP3b0y #23010 üzenetére

    Akkor jó. Én amit néztem videókat stb, ott leginkább usd-t láttam. De akkor jó, ha mást is elfogadnak, másra is lehet.

    " Nem annyira népszerű mint a $, de ettől még nincs a kripto kizárólag a $-hoz kötve."
    Legjobb lenne ha aranyhoz lenne :DDD De ez nagyon off...

    " ha bedől akkor a kripto értéke dollárban pont hogy felmegy szerintem."
    igen... mint a pengő idején... van milliód, milliárdod, és még egy cukorkát sem tudsz venni rajta...

    Nem tudom milyen hatása lesz, de nem kizárt, hogy pl a jüan és Kína veszi majd át a helyét. De ezt jelenleg senki sem tudja megmondani... viszont nem véletlenül halmoznak fel aranyat a nemzeti bankok/országok... ha más nem az még mindig fedezetet nyújt, a pénz értékének...

    A bitcoin és hasonlók kevésbé jók ilyen esetre, pont a nagy változékonyuk miatt... Most már egy 10 éve lassan tart ez a bitcoin mánia, ha nem több... előbb utóbb ez a terület is szabályozva lesz. Lásd fenti cikket. Valamint készülnek az országok a saját kriptó valótájukkal.

    De visszatérve dollár ma a legnagyobb pénzforgalmi eszköz, az euró talán 25% körül van. De egyes országok már kihagyják a dollárt a kereskedésből, és egymás között, más formában kereskednek. pl Kína és Oroszország.

    Mindenesetre ez Kínában jól látszik, amint bevezették a saját pénzüket, azt megelőzőleg kipucolták, az összes kritot.

  • Boond

    addikt

    válasz HyP3b0y #23010 üzenetére

    Ezért jó ha van olyan eszközöd ami érték álló, és/vagy idővel csak növekszik... pl ilyenek a régiségek, ritkaságok. arany stb...

    A kaja gond, inkább a városiaknak lenne (társadalmilag nézve)... ott nehezebben lehet vmit megtermelni az aszfalton :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák