Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz GuMipOkE #19801 üzenetére

    Ha majd a körülmények hasonlítani fognak a 30-45 közötti időszakra, eszembe jutnak intelmeid. :K
    Amúgy persze, nem mondom, hogy nem...

    Én nagyapáméktól konkrétan a családi házat vették el, telkestül, mindenestül, az egész utcájukat, úgy, ahogy voltak rajta, az a tucat szép ház. Mondván, hogy itt a tanács 10-emeletes beton paneltengert akar építeni. Úgy is lett.

    Milyen érzés lehet vajon, amikor az ember házát csak úgy "szia, add ide, amúgy meg kussolj" alapon elveszik ? És itt még nem beszélünk háborúról, az a totál tragédia.

    Persze kárpótlásul kaptak egy kecót a panelben, ott is maradtak életük végéig, de nagyon megviselte őket nyilván a dolog.

    Na ez is például extrém. Néha a gazdasági helyzet hoz extrémeket, néha a politikai. Nagyon jó dolgunk van most - remélem, nekem hasonlóban soha nem lesz részem, hogy csak úgy elveszik azt, ami van. Akkor tényleg inkább gyémánt golyócskák, feldugom, amikor elhagyom éjjel a házat, hogy a szántón át meneküljek, vagy nem tudom..

    Egyelőre ne ilyenekre készüljünk. Mindenre nem lehet ..

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák