Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    válasz Router #6793 üzenetére

    Nezd en nem akartalak am megdumalni. Egyszeruen itt az is kerdes, hogy mit forrasztunk. A mivel meg legalabb olyan fontos. A kenyelem meg sokszor legalabb olyan fontos feltetele egy minosegi munkanak mint barmi mas. En evekig szereltem SMD-t LR-21-el de LT pakahegyekkel. Semmi gondom nem volt vele amig nem kellett komolyabb csatikat is megmozditani. Most egy USB portot olyan 7mp kirantanom a helyerol siman pakaval a 15mm-es szeles tip-el. Es USB csatit pl sokszor kell cserelnem.

    "A jó szerszámhoz is kell rutin, tapasztalat, gyakorlat, ha ezek nincsenek, úgyis kidobott pénz az egész."

    Teljesen igazad van. Ebben a temaban nem is irtam semmit. Azt nem mondtam, hogy aki nem tud forrasztani az majd ezekkel profi lesz :) De van olyan munka amit nem lehet vacak pakaval elvegezni jo minosegben ezt tartom. De mint irtam is azert egy hasznalt allomas mar nem horror osszeg. Es azert az alap wellerek utan ha valaki kiprobal egy indukcios pakat. Hat utana nem kell a francnak a regi. Amugy az LR21 nalam meg mindig nagy becsben van, hasznalom is. Ami zavar az csak az, hogy nagyon "vastag es hosszu." :Y :DDD Tul messze van a forrasztando pont a fogasponthoz kepest.

    A feri meg a golyoi az mas tema :C

    Szerk: A WSP80 amugy mar nem szar paka. Az mar szerintem jol hasznalhato notebook szervizelesi feladatokra.

    A WSD 151 az bazi vastag. Amugy meg te mondod? Azt a bumszli vackot is 5-600 euroert aruljak a legtobb helyen. [link]

    [ Szerkesztve ]

  • hoax

    aktív tag

    válasz Router #6793 üzenetére

    Ami azt illeti, egy WSP-80 és a hozzá tartozó állomás a minimum ami elvárható egy szerviztől... Nem a smúzolás miatt, hanem mert ezzel lehet dolgozni, ellentéttel a mindenféle használhatatlan ipari hulladékkal szemben.
    És nem csak a kényelemről van szó, hanem a teljesítményről és a minőségről!
    Én egy WD 2-t használok a cégnél, otthon pedig egy WSD-161-et és semmi baj nincs velük. Metcal-t csak azért nem veszek, mert minek...?

    Don't panic!

Új hozzászólás Aktív témák