Új hozzászólás Aktív témák

  • Y72

    aktív tag

    Lehet valami nekem nem működik akkor: a connect appból most sem tudtam feltölteni gpx-et, csak böngészőben jelenik meg ez az opció (creating course alatt).

    Vo2 max érdekelt volna, azért mondom hogy használhatatlan ui nem futok. De sokat bringázok akkor viszont nem mér semmit, még úgy sem hogy ha a saját pulzusmérőjét használom.
    Pihenési idő kiszámítás is tök hülyeség, soha nem írt még valós adatot, ha meg betartod amit kiír akkor nem fogsz fejlődni (pl elmegyek 18km-es útra bringával sík terepen és 3 napot ír ki, pihenésre, közben csak a napi bevásárlást intéztem és meg sem éreztem az egészet).

    Mytourbook-ot használom már jó ideje, mert (még) ingyenes, sokféleképp lehet sorba rendezni edzéseket, több adatot kiír mint egy Garmin, csak sajnos manuálisan kell kitölteni. Bár nem ez a fő profilja, mégis sokkal jobban kielemezhető vele az edzés, összehasonlíthatóak túrák, jobban kereshető. Pl sokszor megtett szint alapján rendezem sorba és úgy keresek edzés útvonalat. Persze ehhez már nagyobb adatmennyiség kell, de ez szerencsére megvan.
    Nem utolsó sorban meg az adatok a sajátjaim maradnak, mindig elérhetőek, adatvesztés ellen biztosítottak (Garmin szervere sokszor nem elérhető btw).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák