Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antimatrix

    tag

    Sziasztok

    1 kis motorolaj viszkozitás -kenőképesség vs autószerelő tanulmány

    ezt érdemes elolvasni mert akinek dizel kocsija van 4-5olajcsere után 300-400k lehet szegényebb a szerelője pedig gazdagabb ha "néphitet követi'

    Motorolaj és ami mögötte van - Opel szgk kötelező olvasmány! :C

    ui: akinek segített és megértett pár dolgot műszaki az írás alapján nyomhat a fórumban 1lájkot erre az írásra

    ui2: EÜ doboz akcióra ez a válasz:
    DON EÜDOBOZ

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Ezért hogy mindenki képbe legyen!
    Itt tart most a kiberfegyver "lebukott" része - amiről tudunk is akkor mi lehet
    CIA , NSA, FBI laborjában

    Megnyugtatásképpen lesz ez személyre szabva :P

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresünk PH Táborba ami idén Szanazugon lesz Augusztus 1-5-ig
    1db kisméretű fagyasztó szekrény 80-120l
    kölcsönbe vagy bérbe

    Irjatok a Ph tábor háziasszonyának Pinduranna
    :-)

    előre is köszönjük az "segítséget" :C

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Anti-BUÉK:

    Boldog (windows95/98/98Se/Me/2000 /NT Sp6-s /Xp/Gyinta/Cseven/Makk 8-s ) Újrarakós Ésjavítós Kékhalált - még kivánni sem kell mivel minden honi és külhoni User és Júzer ezt csinálja legszívesebben Tavaly* és Idén is* ** ***

    * forrás a Jó Isten és a Pokol "káromkodási" regisztereiből törptént kiolvasás után nyert adatbázis
    illetve népies szájhagyomány útján kocsmákban/szórakozóhelyeke/baráti beszélgetések körében végzett-halott kiolvasás után nyert adatbázis ( pl aza kib@.....ott winfos XYZ már megint.......)

    ** Neurólógiai Intézetek Zártosztályán miért nem tudok "winfost felrakni" "baráti társaságok összejövetelei

    *** Miért Boldogok a Pingvinek tanulmány :B

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Fórumtagok
    Tippverseny: mai napra
    Mi ég itt?

    Második tipp kérdés:
    mennyivel fog fentebb menni a Hardverek ára -a summer-ra- biztosan ?
    segítség / help: - Mo #1 raktára raktárkészlettel elég ami nem ég el azt vízzel locsolva gyári Vízhűtést kap
    harmadik tipp: - ki fogja megvenni "csomagolás sérülten" ?

    Helyes és helytelen megfejtők között nagy adag tapasztalatot adnak :D

    ui: a rosszmájúak / szájúak - tudjuk nincs ilyen ember nem volt/nem lesz - miatt az esemény eléggé sajnálatos több szempontból is: "gazdasági" anyagi/erkölcsi/munkahelyi - ami meg fog szünni
    "társadalmi" legfőképpen környezetvédelmi - mert az a finom műanyag ami most ég az nem okoz csak halálos/ rákos lerakodást a tüdőben

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Sziasztok!

    Az "örök autós téma" vagy + Ökör Autós Téma - Ö.A.T.

    Mikor mit vegyünk helyett - most mit NE VEGYÜNK - van inkább
    Egyre többen +engedhetik maguknak 2. autót is igy már családon belűl gyűlik a tapasztalat - és sógorok-komák barátok uncsitesós és munkahelyi körben simán van 10 márka kb 20-30-40 autója 10-12 éves időintervallumon belűl is
    NAGYMÉRTÉKBEN látszik a technikai fejlődés/BAKI / KONSTRUKCIÓS -faktor is
    Kinek milyen autó "MÁRKA" jön be tetszik kaszni felni szín -azt most hagyjuk
    Kinek milyen és mennyi TECHNIKAI "FICSÖR" - kell szükséges - Egyénfüggő
    Ki miben fog meghalni tippelni tudom ruhában - milyen autóban hal meg a 30-40-50 éves NEM AZ AUTÓ GYÁRTÓ HIBÁJA -sajna inkább az egészégügyi hozzáállás az még OKÉ és kb 2 hét mulva ha lesz időm elmegyek

    AKI az utat figyeli és betartják neki is a KRESZ 80%-t legalább - az az esetek 99,76% elég neki a KORMÁNY+FÉK+ GYORS IRÁNYVÁLTÁS opció
    AKI a TELEFONT -INFOPANELT figyeli és betartják neki 80% - OTT KELL TECHNIKAI FICSUR 99,76%-ban - a KORMÁNY+FÉK+ GYORS IRÁNYVÁLTÁS opció MÁR nem müködik
    AKI az utat figyeli és betartják neki is a KRESZ CSAK 20-30%-t
    - az az esetek 50% elég neki a KORMÁNY+FÉK+ GYORS IRÁNYVÁLTÁS opció
    - a másik esetek 50% OTT KELL TECHNIKAI FICSUR 99,76%-ban neki
    AKI a TELEFONT -INFOPANELT figyeli és betartják neki is a KRESZ CSAK 20-30%-t - OTT KELL TECHNIKAI FICSUR 99,76%-ban neki - csak kisebb BALESET lesz belőle

    Ajánlás:
    A SZGK - PÉNZTÁRCA a megvételkor és fent tarthatóság terén is PÉNZTÁRCA FÜGGŐ

    Ezért van annyi tipus és ÉVJÁRAT - és FUTÁSTELJESÍTMÉNY - és FELSZERELTSÉG

    egy autó TIPUST min 5-7 ÉVIG gyártanak (ráncfelvarrás) - ha az a tipus kell 2015 - 8éves 5Mft és neked csak 4MFt van akkor veszel 2013-s vagy többet futott 2015-st
    vagy rosszabb esetben hitelezel és annak mindig megvannak a böjtjei min 3x annyi lesz mire kifizeted/nyügöd mint amit felvettél

    KIVÉTELES esetekben a sógor-koma-barát-kolléga AUTÓSZERELŐ -ez max 3% -vehetsz bármit és abból BÁRMI összejöhet - lehet még egy Prémium is mehet AUGYI BÖMÖS MERCI JAGYUÁR is JÓ lehet de ott matatni kell amikor a csúnya PÉTER kilóméter belefér- vagy elér akkor nullák gyünnek az összeg VÉGIRE - és sehogyan sem a számok elejére

    Város - agglomeráció az esetek 80%-ban ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - esetleg roller/robogó - vagy kicsi/közepes benzin

    Város - agglomeráció az esetek több mint 50-80%-ban ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány kevesebb mint 20-25%
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - - vagy kicsi /közepes benzin
    esteleg kicsi turbo diesel - kicsi tömegű autóval ( KOMBI MONDEO/ SUPERB / PASSAT és társai - 4 (4,2m - parkolás miatt)m hosszabb 1500kg fölötti tömeg nem ajánlott)

    Város - agglomeráció az esetek több mint 20-50%-ban
    ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány több mint 20-50%
    Itt minden játszik ami létezik itt már KILÓMÉTER számlálás van
    Havi 1000-km és 4500Km között -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - esetleg roller - vagy kicsi /közepes/nagy benzin
    Havi 1500-km és 3500Km között kicsi dízel - Havi 2500-km felett között közepes dízel

    -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    esteleg kicsi / közepes turbo diesel - közepes tömegű autóval 4-4,5m
    CSAK otthon tudsz a kertben- ház előtt PARKOLNI vagy GARÁZS legyen a SUHANCOK RONGÁLÁSAI MIATT - egy lámpatest TÜKÖR kb 150-200Eft indul LEDES meg 300eFt (4,2m - parkolás miatt odafigyelni városban parkolóházban )m hosszabb 1500-1700 kg fölötti tömeg nem ajánlott de megengedett

    Város - agglomeráció az esetek kevesebb mint 10-33%-ban maximum ritkán max 40%
    ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány több mint - 50-70%
    Itt minden játszik ami TARTÓS létezik - itt már szigorú KILÓMÉTER számlálás van
    Havi 1000-km és 4500Km között -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - - vagy közepes/nagy benzin
    Havi 1500-km és 3500Km között közepes dízel
    - Havi 2500-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált diesel

    - Havi 3300-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált /nagy diesel
    -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van

    közepes/nagy turbo diesel - közepes/nagy tömegű autóval 4-5m
    CSAK otthon tudsz a kertben- ház előtt PARKOLNI vagy GARÁZS legyen a SUHANCOK RONGÁLÁSAI MIATT - egy lámpatest TÜKÖR kb 150-200Eft indul LEDES meg 300eFt
    (4,2m - parkolás miatt odafigyelni városban parkolóházban )m hosszabb 1500- 2000kg fölötti tömeg nem ajánlott de megengedett

    Város - agglomeráció az esetek kb mint 10-25%-ban ritkábban max 33%

    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány több mint - 66-90%
    Itt minden játszik ami TARTÓS létezik - itt már szigorú KILÓMÉTER számlálás van
    Havi 1000-km és 2500Km között -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - - vagy közepes/nagy benzin
    INKÁBB MÁR DÍZEL

    Havi 1000-km és 2900Km között közepes dízel
    - Havi 2000-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált diesel

    - Havi 2500-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált /nagy diesel
    -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van

    közepes/nagy turbo diesel - közepes/nagy tömegű autóval 4-5m
    CSAK otthon tudsz a kertben- ház előtt PARKOLNI vagy GARÁZS legyen a SUHANCOK RONGÁLÁSAI MIATT - egy lámpatest TÜKÖR kb 150-200Eft indul LEDES meg 300eFt (4,2m - parkolás miatt odafigyelni városban parkolóházban )m hosszabb 1500- 2000kg fölötti tömeg nem ajánlott de megengedett
    ui:
    Amennyiben -szeretnél lakókocsit vontatni ott nagy köbcentis kell mindenből
    vagy utánfutózol - többet nagyobbat hosszabat
    - mindenből több nagyobb hosszabb és drágább kell - ez az össezfüggés

    "Tök érdekes hogy ugyanazon megy a rinya mint húsz évvel ezelőtt. Akkor is volt egy kemény mag, aki 150 évre akart autót venni és szerintük a modernebb változatok motorjai szarok lettek. Hamar döglenek, stb.
    Aztán az akkori állítólagos fosok a mai napig karistolnak az utakon és azok vannak most emlegetve mint "régi jó, megbízható motoros autók"."

    150évre nem veszel autót ez 100% - de mondjuk 10 év az oké de 15évre is már létezik - mondjuk 2 gyermekig
    3 gyermeknél nagyon meg kell időben "tervezni" mert 3 gyerekülés elég kevés szgk-ban fér el vagy max valami 50-60kg vékony ember/hölgy

    Nincsen fos motor - csak mérnökök tervezik járatják minimum 100-150eKm teszten megy át mire sorozatgyártást kap/kaphat -
    SZERVÍZIGÉNYES MOTOR -na az VAN!!!!! - ezért kérik a 5-7év "kötelezően AJÁNLOTT!!! szervízt" -ennek több a költsége de van PAPÍROD róla és ha BAJ NINCS akkor örülsz
    HA BAJ VAN AKKOR meg -> JOGI út
    -M.o-n ez inkább a lehuzás kategóriájába hajlik el - ez van - menj máshova nem csak 1 szerviz van az országban
    20MFt vagy e fölött ha csak 1 szervíz van és az is Bp-n - és az is hagy kivánni valót akkor több EU tagállam - csak van valaki aki Angolul tud - átviszed SZlovákia/Ausztria /Hotvátba - Lengyelbe - SZERVÍZBÉLYEGZŐ- AZ BÉLYEGZŐ
    TISZTELET a JÓ és BECSÜLETTEL DOLGOZÓ SZAKSZERVIZEKNEK -amit itt kell ajánlania topicban - megyeszékhelyenként nem csak 1 van - legyen több pénze és embere a jobbik szervíznek
    Aki meg taknyolni akarja - futóművet/ kormányművet - motort - LELKE és bocsi teste rajta
    - meghuzták és beleködölsz kicsit festékkel otthon haverral - bocsánatos bűn kategória

    Ez a szöveg összetett és nem szösszenet - várok rá kommenteket és reagálásokat és modosítom ha igény mutatkozik rá

    Köszönöm , hogy értelemmel végigolvastad és végiggondoltad az itt leírtakat

    Antimatrix - az az bocsi AUTÓmártix :D

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Szia
    fórumosok - itt egy kis sokkk!!!!

    Aki éccre(AIDS)veszi a turpisságot lehet kommentelni a szekcióban.

    másik:
    keresek ilyet * a forditottja nekem is van * - ezért kell ez 1db lécci
    Köszi Anti

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Új hozzászólás Aktív témák