Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • littlelion21

    addikt

    válasz fero02 #8685 üzenetére

    Moderátori hatalommal való visszaélés....az bzmeg, te amúgy olvasod is amiket írsz?
    Neked már agyadra ment a ph, meg a hónapok-évek óta tartó "háború" a modikkal, Kalandorral, yetikével, etc., és azóta is a fogást keresed a rendszeren, vagy azok tagjain, mintegy önigazolásként.

    Azt a poénod simán magad ellen fordítottam, igen nekem megvolt erre a poénra az eszköztáram, neked meg nem, na bumm ennyi történt, érdekes akkor még így tudtál reagálni, tehát rohadtul nem zavart a dolog.

    Ha ezt akkor írod hogy inkorrektnek tartasz (akár így, akár privátban), talán még el is hiszem hogy így gondolod, és szó nélkül törlöm/visszaállítom, nekem annál többet ér a haverság.
    De nem, másfél évvel utána játszod magad (mert azt csinálod) hogy unfair, etikátlan, meg visszaélés. Megjegyzem bő egy éve nincs semmilyen jogosultságom, te is azt és oda tölthetnél fel amit akarsz, akár most is válaszolhattál volna valami hasonlóval, egy szavam nem lenne a szokásos osztáson kívül, ezzel te is tisztában vagy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák