Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    válasz Zsivaagoo #8026 üzenetére

    98 azért rég volt, azóta fejlődtek egy csöppet, plusz a Mustang mindig is egy őskövület volt.

    De persze kinek mi a fontos, én nem látom előnyét a kézinek részemről, max olcsóbb javíttatni.
    Persze lehet élvezet váltani, nekem sosem volt az. A sebesség, azt élvezem, ha váltani akarok akkor ott a 2 fül a kormány mellett, megrángatom.
    Meg mivel ez egy f0s francia kézi váltó 2 motorral az oldalán, nem hiszem, hogy kézzel sokkal nagyobb élmény lenne tologatni a kanalat a levesbe ennél a típusnál (Pug 206-ból kiindulva) ;]

    Ennél a Sensodrivenál az a gond, hogy nincs olyan, hogy átlagosan működik. Vagy lassan váltogat, felvált 2000-es fordulaton, vagy nyomod és akkor tiltásig pörög, visszaváltásnál gázfröccsöt ad, bevágja egyből a fokozatot. Ezért nem ajánlom olyannak, aki világ életében kézzel váltott.
    Easytronic jobb Opeléknél, gyorsabban vált főleg 1-es 2-est, tudja a kúszást, nem kuplungol ki gurulás közben, cserébe max 1.4-es kávédarálóval szerelték, amivel többet eszik, mint az én 1.6-osom, pedig a működési elve a váltónak ugyan az.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák