Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz DR|FTK|NG #71070 üzenetére

    SSD sem lesz, ennek a proginak mindegy. Adatbázis és képek miatt inkább HDD, jelenleg is az van, nincs vele bajuk igazán. WD Black meg jóféle, szereltem már, nagyon király vinyó.

    Norbertó: érdekes helyre kerültél akkor. Itt lenne munka hétvégenként, akár hétközben is... gyere el. :K Jövő hétre szállás, kaja és pénz. Meg munka. Apróságok a ház körül, semmi nem nagy dolog, de egyedül szar csinálni, vagy annyira nem lényeg, h soha nem kerítek rá sort... :U :B

    Sasss, tudjuk, h Te is szeretsz panaszkodni!
    - jáááj, megvettem a gépet és csak 40% tuningot enged, rohadjon meg a pasztája, eladom.
    - a francba, eladtam a jó kis gépet, sajna csak 10 %-al többért, mint amiért vettem, jajj-jajj, szánom-bánom.
    - ehh, jajj, megint a boltokat túrhatom, újabb konfigot kell összerakni, mert otthonra kell egy 8. gép
    - ó minden fasza! Ja nem, ez szar, ebben nincs kihívás, eladom a vérbe.
    - jajj, ezen majdnem buktam, de nem, ez is többért ment, mint amibe nekem került... aggódtam azért órákig és az jajj, nem jó
    - megvan az új gép, jajj nem fogok aludni mert tuningolok
    - hétfő van, jajj nem szeretem a hétfőt
    - kedd van, jajj de szar, h tegnap hétfő volt...
    - szerda van, kiszöktem melóból, jajj hideg a kávé amit hoztak, most kérhetek másikat, ehh, már nem érdemes visszamenni dolgozni...
    - rohadt csütörtök, mindjárt már hétfő.
    - péntek van, ez munkanap? Jajj, ez az, de csak délig. Francba, mindenki délig van, nagy a forgalom amikor megyek haza.
    - Szombat van, jajj az nem jó, ma ismerősnél eszünk-iszunk, de itt nincs a kedvenc söröm, jajj kit küldjek el sörért?
    - Végre vasárnap, szeretem. Ja nem, ez szar, mert holnap hétfő. Rohadt vasárnap...

    ;] :DDD bocsika, ha erős lett...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák